Program Rio 2016:
17/18 sierpnia

Data Od Do Dyscyplina Konkurencja Faza Miejsce
2016-08-17 13:00 21:30 golf zawody kobiet 1. runda Olympic Golf Course
2016-08-17 13:30 18:30 badminton gra mieszana finał Riocentro – Pavilion 4
2016-08-17 13:30 18:30 badminton gra pojedyncza mężczyzn ćwierćfinały Riocentro – Pavilion 4
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo C1 200m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K2 1000m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K1 500m kobiet eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K2 200m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo C1 200m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K2 1000m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K1 500m kobiet półfinały Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 16:05 kajakarstwo K2 200m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-17 14:00 18:00 taekwondo 49 kg kobiet eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-17 14:00 18:00 taekwondo 58 kg mężczyzn eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-17 14:30 14:50 lekkoatletyka dziesięciobój 100 m Olympic Stadium
2016-08-17 14:40 15:40 lekkoatletyka rzut mlotem mężczyzn eliminacje – grupa A Olympic Stadium
2016-08-17 15:00 17:00 piłka ręczna turniej mężczyzn ćwierćfinał Future Arena
2016-08-17 15:00 17:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Maracanazinho
2016-08-17 15:00 17:45 jeździectwo skoki finał drużynowy Olympic Equestrian Centre
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 48 kg styl wolny kobiet runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 58 kg styl wolny kobiet runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 69 kg styl wolny kobiet runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 48 kg styl wolny kobiet runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 58 kg styl wolny kobiet runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:00 18:00 zapasy 69 kg styl wolny kobiet runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-17 15:05 15:45 lekkoatletyka 5000 m mężczyzn eliminacje Olympic Stadium
2016-08-17 15:35 16:35 lekkoatletyka dziesięciobój skok w dal Olympic Stadium
2016-08-17 15:55 16:30 lekkoatletyka 800 m kobiet 1. runda Olympic Stadium
2016-08-17 16:00 17:45 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Carioca Arena 1
2016-08-17 16:00 17:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Olympic Aquatics Stadium
2016-08-17 16:00 19:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn o 3. miejsce Riocentro – Pavilon 3
2016-08-17 16:05 17:05 lekkoatletyka rzut młotem mężczyzn eliminacje – grupa B Olympic Stadium
2016-08-17 16:50 17:00 lekkoatletyka 3000 m z przeszkodami mężczyzn finał Olympic Stadium
2016-08-17 17:00 19:15 hokej na trawie turniej kobiet półfinał Olympic Hockey Centre
2016-08-17 17:15 18:15 lekkoatletyka dziesięciobój pchnięcie kulą Olympic Stadium
2016-08-17 17:20 18:20 piłka wodna turniej kobiet półfinał Olympic Aquatics Stadium
2016-08-17 18:00 21:00 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Maracana
2016-08-17 18:00 22:30 żeglarstwo 470 mężczyzn wyścig medalowy Marina da Gloria
2016-08-17 18:00 22:30 żeglarstwo 470 kobiet wyścig medalowy Marina da Gloria
2016-08-17 18:30 20:05 kolarstwo BMX wyścig mężczyzn eliminacje Olympic BMX Centre
2016-08-17 18:30 20:30 piłka ręczna turniej mężczyzn ćwierćfinał Future Arena
2016-08-17 19:00 21:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Maracanazinho
2016-08-17 19:00 22:00 boks waga 75kg kobiet ćwierćfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-17 19:00 22:00 boks waga 52kg mężczyzn ćwierćfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-17 19:00 22:00 boks waga 60kg kobiet półfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-17 19:00 22:00 boks waga 69kg mężczyzn finał Riocentro – Pavilion 6
2016-08-17 19:30 21:15 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Carioca Arena 1
2016-08-17 20:00 23:00 taekwondo 49 kg kobiet ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-17 20:00 23:00 taekwondo 58 kg mężczyzn ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-17 20:00 23:00 taekwondo 49 kg kobiet półfinały Carioca Arena 3
2016-08-17 20:00 23:00 taekwondo 58 kg mężczyzn półfinały Carioca Arena 3
2016-08-17 20:00 23:10 skoki do wody skoki z wieży 10 m kobiet eliminacje Maria Lenk Aquatics Centre
2016-08-17 20:10 21:10 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Olympic Aquatics Stadium
2016-08-17 21:00 00:00 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Corinthians Arena Sao Paolo
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 48 kg styl wolny kobiet repasaże Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 58 kg styl wolny kobiet repasaże Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 69 kg styl wolny kobiet repasaże Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 48 kg styl wolny kobiet o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 58 kg styl wolny kobiet o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 69 kg styl wolny kobiet o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 48 kg styl wolny kobiet finał Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 58 kg styl wolny kobiet finał Carioca Arena 2
2016-08-17 21:00 00:00 zapasy 69 kg styl wolny kobiet finał Carioca Arena 2
2016-08-17 21:30 22:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał Olympic Aquatics Stadium
2016-08-17 22:00 00:00 piłka ręczna turniej mężczyzn ćwierćfinał Future Arena
2016-08-17 22:00 00:15 hokej na trawie turniej kobiet półfinał Olympic Hockey Centre
2016-08-17 22:45 00:15 lekkoatletyka dziesięciobój skok wzwyż Olympic Stadium
2016-08-17 23:00 01:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Maracanazinho
2016-08-17 23:45 01:30 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Carioca Arena 1
2016-08-18 15:00 18:00 zapasy 53 kg styl wolny kobiet runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-18 21:00 00:00 zapasy 75 kg styl wolny kobiet repasaże Carioca Arena 2
2016-08-18 00:30 03:45 tenis stołowy drużyna mężczyzn finał Riocentro – Pavilon 3
2016-08-18 01:00 04:05 taekwondo 49 kg kobiet repasaże Carioca Arena 3
2016-08-18 01:00 04:05 taekwondo 58 kg mężczyzn repasaże Carioca Arena 3
2016-08-18 01:00 04:05 taekwondo 49 kg kobiet finał Carioca Arena 3
2016-08-18 01:00 04:05 taekwondo 58 kg mężczyzn finał Carioca Arena 3
2016-08-18 01:30 02:30 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn eliminacje – grupa A Olympic Stadium
2016-08-18 01:30 03:30 piłka ręczna turniej mężczyzn ćwierćfinał Future Arena
2016-08-18 01:45 02:00 lekkoatletyka 100 m ppł kobiet półfinały Olympic Stadium
2016-08-18 02:15 03:15 lekkoatletyka skok w dal kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-18 02:20 02:45 lekkoatletyka dziesięciobój 400 m Olympic Stadium
2016-08-18 02:55 03:55 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn eliminacje – grupa B Olympic Stadium
2016-08-18 03:00 03:15 lekkoatletyka 200 m mężczyzn półfinały Olympic Stadium
2016-08-18 03:00 04:30 siatkówka plażowa turniej kobiet o 3. miejsce Beach Volleyball Arena
2016-08-18 03:15 05:00 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Carioca Arena 1
2016-08-18 03:15 05:15 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Maracanazinho
2016-08-18 03:30 03:45 lekkoatletyka 200 m kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-18 03:55 04:05 lekkoatletyka 100 m ppł kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-18 04:30 06:00 siatkówka plażowa turniej kobiet finał Beach Volleyball Arena