Program Rio 2016: 19/20 sierpnia

Data Od Do Dyscyplina Konkurencja Faza
Miejsce
2016-08-19 12:30 21:00 golf zawody kobiet 3. runda Olympic Golf Course
2016-08-19 13:00 16:30 lekkoatletyka chód mężczyzn 50 km finał Olympic Stadium
2016-08-19 13:30 18:30 badminton gra podwójna mężczyzn finał Riocentro – Pavilion 4
2016-08-19 13:30 18:30 badminton gra pojedyncza kobiet o 3. miejsce Riocentro – Pavilion 4
2016-08-19 13:30 18:30 badminton gra pojedyncza kobiet finał Riocentro – Pavilion 4
2016-08-19 13:30 18:30 badminton gra pojedyncza mężczyzn półfinały Riocentro – Pavilion 4
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K1 200m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo C2 1000m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K4 500m kobiet eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K4 1000m mężczyzn eliminacje Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K1 200m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo C2 1000m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K4 500m kobiet półfinały Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 15:45 kajakarstwo K4 1000m mężczyzn półfinały Lagoa Stadium
2016-08-19 14:00 18:00 taekwondo 67 kg kobiet eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-19 14:00 18:00 taekwondo 80 kg mężczyzn eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-19 15:00 15:30 pięciobój nowoczesny zawody kobiet pływanie Deodoro Aquatics Centre
2016-08-19 15:00 16:00 piłka wodna turniej kobiet o 7. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-19 15:00 18:00 zapasy 57 kg styl wolny mężczyzn runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-19 15:00 18:00 zapasy 74 kg styl wolny mężczyzn runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-19 15:00 18:00 zapasy 57 kg styl wolny mężczyzn runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-19 15:00 18:00 zapasy 74 kg styl wolny mężczyzn runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-19 15:00 20:00 jeździectwo skoki finał indywidualny Olympic Equestrian Centre
2016-08-19 15:30 18:30 gimnastyka artystyczna turniej indywidualny kobiet kwalifikacje Rio Olympic Arena
2016-08-19 17:00 18:30 pięciobój nowoczesny zawody kobiet szermierka, runda bonusowa Youth Arena
2016-08-19 17:00 18:30 pływanie synchroniczne drużyny finał Maria Lenk Aquatics Centre
2016-08-19 17:00 19:15 hokej na trawie turniej kobiet o 3. miejsce Olympic Hockey Centre
2016-08-19 18:00 19:00 piłka wodna turniej kobiet o 3. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-19 18:00 20:00 siatkówka turniej mężczyzn półfinał Maracanazinho
2016-08-19 18:00 21:00 piłka nożna turniej kobiet o 3. miejsce Corinthians Arena Sao Paolo
2016-08-19 18:30 21:00 kolarstwo BMX wyścig kobiet półfinały Olympic BMX Centre
2016-08-19 18:30 21:00 kolarstwo BMX wyścig mężczyzn półfinały Olympic BMX Centre
2016-08-19 18:30 21:00 kolarstwo BMX wyścig kobiet finał Olympic BMX Centre
2016-08-19 18:30 21:00 kolarstwo BMX wyścig mężczyzn finał Olympic BMX Centre
2016-08-19 19:00 21:30 boks waga 75kg kobiet półfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-19 19:00 21:30 boks waga 52kg mężczyzn półfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-19 19:00 21:30 boks waga 64kg mężczyzn półfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-19 19:00 21:30 boks waga +91kg mężczyzn półfinały Riocentro – Pavilion 6
2016-08-19 19:00 21:30 boks waga 60kg kobiet finał Riocentro – Pavilion 6
2016-08-19 19:20 20:20 piłka wodna turniej kobiet o 5. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-19 19:30 21:00 lekkoatletyka chód kobiet 20 km finał Olympic Stadium
2016-08-19 19:50 22:50 gimnastyka artystyczna turniej indywidualny kobiet kwalifikacje Rio Olympic Arena
2016-08-19 20:00 00:00 pięciobój nowoczesny zawody kobiet jazda konna Deodoro Stadium
2016-08-19 20:00 00:00 pięciobój nowoczesny zawody kobiet kombinacja, finał Deodoro Stadium
2016-08-19 20:00 23:00 taekwondo 67 kg kobiet ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-19 20:00 23:00 taekwondo 80 kg mężczyzn ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-19 20:00 23:00 taekwondo 67 kg kobiet półfinały Carioca Arena 3
2016-08-19 20:00 23:00 taekwondo 80 kg mężczyzn półfinały Carioca Arena 3
2016-08-19 20:30 22:30 koszykówka turniej mężczyzn półfinał Carioca Arena 1
2016-08-19 20:30 22:30 piłka ręczna turniej mężczyzn półfinał Future Arena
2016-08-19 21:00 00:10 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn eliminacje Maria Lenk Aquatics Centre
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 57 kg styl wolny mężczyzn repasaże Carioca Arena 2
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 74 kg styl wolny mężczyzn repasaże Carioca Arena 2
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 57 kg styl wolny mężczyzn o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 74 kg styl wolny mężczyzn o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 57 kg styl wolny mężczyzn finał Carioca Arena 2
2016-08-19 21:00 00:00 zapasy 74 kg styl wolny mężczyzn finał Carioca Arena 2
2016-08-19 22:00 00:30 hokej na trawie turniej kobiet finał Olympic Hockey Centre
2016-08-19 22:30 01:30 piłka nożna turniej kobiet finał Maracana
2016-08-19 22:50 23:50 piłka wodna turniej kobiet finał Olympic Aquatics Stadium
2016-08-20 00:00 02:00 koszykówka turniej mężczyzn półfinał Carioca Arena 1
2016-08-20 01:00 04:05 taekwondo 67 kg kobiet repasaże Carioca Arena 3
2016-08-20 01:00 04:05 taekwondo 80 kg mężczyzn repasaże Carioca Arena 3
2016-08-20 01:00 04:05 taekwondo 67 kg kobiet finał Carioca Arena 3
2016-08-20 01:00 04:05 taekwondo 80 kg mężczyzn finał Carioca Arena 3
2016-08-20 01:30 03:00 lekkoatletyka skok o tyczce kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-20 01:30 03:30 piłka ręczna turniej mężczyzn półfinał Future Arena
2016-08-20 01:40 02:05 lekkoatletyka sztafeta 4×400 m kobiet eliminacje Olympic Stadium
2016-08-20 02:05 03:05 lekkoatletyka rzut młotem mężczyzn finał Olympic Stadium
2016-08-20 02:10 02:35 lekkoatletyka sztafeta 4×400 m mężczyzn eliminacje Olympic Stadium
2016-08-20 02:40 03:00 lekkoatletyka 5000 m kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-20 03:15 03:25 lekkoatletyka sztafeta 4×100 m kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-20 03:15 05:15 siatkówka turniej mężczyzn półfinał Maracanazinho
2016-08-20 03:35 03:45 lekkoatletyka sztafeta 4×100 m mężczyzn finał Olympic Stadium