Program Rio 2016:
20/21 sierpnia

Data Od Do Dyscyplina Konkurencja Faza Miejsce
2016-08-20 12:00 20:50 golf zawody kobiet finał Olympic Golf Course
2016-08-20 13:30 16:00 badminton gra pojedyncza mężczyzn o 3. miejsce Riocentro – Pavilion 4
2016-08-20 13:30 16:00 badminton gra pojedyncza mężczyzn finał Riocentro – Pavilion 4
2016-08-20 14:00 15:20 kajakarstwo K1 200m mężczyzn finał Lagoa Stadium
2016-08-20 14:00 15:20 kajakarstwo C2 1000m mężczyzn finał Lagoa Stadium
2016-08-20 14:00 15:20 kajakarstwo K4 500m kobiet finał Lagoa Stadium
2016-08-20 14:00 15:20 kajakarstwo K4 1000m mężczyzn finał Lagoa Stadium
2016-08-20 14:00 18:00 taekwondo ponad 67 kg kobiet eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-20 14:00 18:00 taekwondo ponad 80 kg mężczyzn eliminacje Carioca Arena 3
2016-08-20 15:00 15:30 pięciobój nowoczesny zawody mężczyzn pływanie Deodoro Aquatics Centre
2016-08-20 15:00 16:10 gimnastyka artystyczna turniej drużynowy kobiet kwalifikacje Rio Olympic Arena
2016-08-20 15:00 18:00 zapasy 86 kg styl wolny mężczyzn runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-20 15:00 18:00 zapasy 125 kg styl wolny mężczyzn runda kwalifikacyjna Carioca Arena 2
2016-08-20 15:00 18:00 zapasy 86 kg styl wolny mężczyzn runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-20 15:00 18:00 zapasy 125 kg styl wolny mężczyzn runda eliminacyjna Carioca Arena 2
2016-08-20 16:00 17:50 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn półfinał Maria Lenk Aquatics Centre
2016-08-20 16:00 18:40 triathlon zawody kobiet finał Fort Copacabana
2016-08-20 16:30 18:30 koszykówka turniej kobiet o 3. miejsce Carioca Arena 1
2016-08-20 16:30 18:30 piłka ręczna turniej kobiet o 3. miejsce Future Arena
2016-08-20 16:40 17:40 piłka wodna turniej mężczyzn o 7. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-20 17:00 18:30 pięciobój nowoczesny zawody mężczyzn szermierka, runda bonusowa Youth Arena
2016-08-20 17:30 19:30 kolarstwo górskie cross-country kobiet finał Mountain Bike Centre
2016-08-20 17:40 18:50 gimnastyka artystyczna turniej drużynowy kobiet kwalifikacje Rio Olympic Arena
2016-08-20 18:00 20:00 siatkówka turniej kobiet o 3. miejsce Maracanazinho
2016-08-20 18:00 21:00 piłka nożna turniej mężczyzn o 3. miejsce Mineirao – Belo Horizonte
2016-08-20 16:40 17:40 piłka wodna turniej mężczyzn o 3. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-20 19:00 20:30 boks waga 51kg kobiet finał Riocentro – Pavilion 6
2016-08-20 19:00 20:30 boks waga 56kg mężczyzn finał Riocentro – Pavilion 6
2016-08-20 19:00 20:30 boks waga 75kg mężczyzn finał Riocentro – Pavilion 6
2016-08-20 20:00 00:00 pięciobój nowoczesny zawody mężczyzn jazda konna Deodoro Stadium
2016-08-20 20:00 00:00 pięciobój nowoczesny zawody mężczyzn kombinacja, finał Deodoro Stadium
2016-08-20 20:00 23:00 taekwondo 67 kg kobiet ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-20 20:00 23:00 taekwondo 80 kg mężczyzn ćwierćfinały Carioca Arena 3
2016-08-20 20:00 23:00 taekwondo 67 kg kobiet półfinały Carioca Arena 3
2016-08-20 20:00 23:00 taekwondo 80 kg mężczyzn półfinały Carioca Arena 3
2016-08-20 20:20 22:50 gimnastyka artystyczna turniej indywidualny kobiet finał Rio Olympic Arena
2016-08-20 20:30 22:45 piłka ręczna turniej kobiet finał Future Arena
2016-08-20 20:30 23:00 koszykówka turniej kobiet finał Carioca Arena 1
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 86 kg styl wolny mężczyzn repasaże Carioca Arena 2
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 125 kg styl wolny mężczyzn repasaże Carioca Arena 2
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 86 kg styl wolny mężczyzn o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 125 kg styl wolny mężczyzn o 3. miejsce Carioca Arena 2
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 86 kg styl wolny mężczyzn finał Carioca Arena 2
2016-08-20 21:00 00:00 zapasy 125 kg styl wolny mężczyzn finał Carioca Arena 2
2016-08-20 21:30 22:30 piłka wodna turniej mężczyzn o 5. miejsce Olympic Aquatics Stadium
2016-08-20 21:30 23:10 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn finał Maria Lenk Aquatics Centre
2016-08-20 22:30 01:30 piłka nożna turniej mężczyzn finał Maracana
2016-08-20 22:50 23:50 piłka wodna turniej mężczyzn finał Olympic Aquatics Stadium
2016-08-21 01:00 19:30 kolarstwo górskie cross-country mężczyzn finał Mountain Bike Centre
2016-08-21 01:00 04:05 taekwondo 67 kg kobiet repasaże Carioca Arena 3
2016-08-21 01:00 04:05 taekwondo 80 kg mężczyzn repasaże Carioca Arena 3
2016-08-21 01:00 04:05 taekwondo 67 kg kobiet finał Carioca Arena 3
2016-08-21 01:30 04:05 taekwondo 80 kg mężczyzn finał Carioca Arena 3
2016-08-21 01:55 03:00 lekkoatletyka skok wzwyż kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-21 02:00 03:00 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn finał Olympic Stadium
2016-08-21 02:15 02:10 lekkoatletyka 1500 m mężczyzn finał Olympic Stadium
2016-08-21 02:30 02:25 lekkoatletyka 800 m kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-21 03:00 02:45 lekkoatletyka 5000 m mężczyzn finał Olympic Stadium
2016-08-21 03:15 03:10 lekkoatletyka sztafeta 4×400 m kobiet finał Olympic Stadium
2016-08-21 03:15 05:30 siatkówka turniej kobiet finał Maracanazinho
2016-08-21 03:30 03:45 lekkoatletyka sztafeta 4×400 m mężczyzn finał Olympic Stadium