Rio 2016 – Starty Polaków: 11/12 września

11.09 14:15 Strzelectwo pistolet mieszany 25 m SH1 kwalifikacje – część precyzyjna Szymon Sowiński, Filip Rodzik
11.09 14:30 Tenis stołowy singiel kl. 10 mężczyzn ćwierćfinały Patryk Chojnowski – Mateo Boheas (Francja)
11.09 14:49 Pływanie 200 m st. zmiennym SM9 mężczyzn półfinały Patryk Biskup
11.09 15:00 Kolarstwo torowe wyścig na dochodzenie B kobiet eliminacje Iwona Podkościelna/Aleksandra Tecław, Anna Duzikowska/Natalia Morytko
11.09 15:00 Paraujeżdzenie program drużynowy kobiet (poziom 3) eliminacje Karolina Karwowska 
11.09 15:00 Podnoszenie ciężarów -61 kg kobiet finał Małogrzata Hałas-Koralewska
11.09 15:09 Pływanie 200 m st. zmiennym SM9 kobiet półfinały Paulina Woźniak
11.09 15:14 Pływanie 100 m st. klasycznym SB13 mężczyzn półfinały Kamil Rzetelski
11.09 15:15 Tenis stołowy singiel kl. 11 kobiet półfinały Krystyna Siemieniecka – Ka Man Wong (Hongkong)
11.09 15:30 Wioślarstwo dwójka mieszana finał Jolanta Majka/Michał Gadowski
11.09 15:40 Łucznictwo łuk klasyczny open mikst 1/8 finału Polska – Irak 
11.09 15:45 Lekkoatletyka 100 m T47 mężczyzn finał Michał Derus
11.09 16:00 Strzelectwo pistolet mieszany 25 m SH1 kwalifikacje – część szybka Szymon Sowiński, Filip Rodzik
11.09 16:00 Tenis na wózkach singiel mężczyzn II runda Tadeusz Kruszelnicki – Maikel Schefers (Holandia)
11.09 16:40 Lekkoatletyka rzut oczepem F41 mężczyzn finał Bartosz Tyszkowski
11.09 16:45 Tenis stołowy singiel kl. 9 kobiet półfinały Karolina Pek – Liu Meng (Chiny)
11.09 16:48 Pływanie 200 m st. dowolnym S2 mężczyzn półfinały Jacek Czech
11.09 17:15 Kolarstwo torowe wyścig na dochodzenie B kobiet finały ew. Podkościelna/Tecław, Duzikowska/Morytko
11.09 17:23 Lekkoatletyka 1500 m T11 mężczyzn eliminacje Aleksander Kossakowski (Sylwester Lepiarz – przewodnik)
11.09 17:30 Tenis na wózkach singiel mężczyzn II runda Kamil Fabisiak – Takashi Sanada
11.09 18:00 Podnoszenie ciężarów -72 kg mężczyzn finał Marek Trykacz
11.09 18:00 Strzelectwo pistolet mieszany 25 m SH1 półfinały ew. Filip Rodzik, Szymon Sowiński
11.09 18:15 Strzelectwo pistolet mieszany 25 m SH1 finały ew. Filip Rodzik, Szymon Sowiński
11.09 18:30 Tenis stołowy singiel kl. 10 kobiet półfinały Natalia Partyka – Bruna Coste Alexandra (Brazylia)
11.09 18:30 Tenis stołowy singiel klasa 2. mężczyzn półinały Rafał Cuper – Stephane Molliens (Francja)
11.09 18:30 Tenis stołowy singiel klasa 8. mężczyzn półfinały Piotr Grudzień – Zhao Shuai (Chiny)
11.09 20:30 Tenis na wózkach debel mężczyzn II runda Kamil Fabisiak / Tadeusz Kruszelnicki – Takuya Miki/ Takahasi Sanada (Japonia)
11.09 20:50 Łucznictwo łuk klasyczny open mikst ćwierćfinał Polska – Mongolia
11.09 21:30 Tenis stołowy singiel klasa 11. kobiet finał Krystyna Siemieniecka – Natalia Kosmina (Ukraina)
11.09 23:16 Lekkoatletyka pchnięcie kulą F40 kobiet finał Renata Śliwińska
11.09 23:28 Lekkoatletyka skok w dal T38 kobiet finał Anna Trener-Wierciak
11.09 23:32 Lekkoatletyka 1500 m T12/T13 mężczyzn finał Łukasz Wietecki
11.09 23:56 Lekkoatletyka T45/46/47 kobiet finał Alicja Fiodorow