Rio 2016 – Starty Polaków: 15/16 września

15.09 14:00 Kajakarstwo jedynka KL1 K finał Kamila Kubas
15.09 14:08 Kajakarstwo jedynka KL1 M finał Jakub Tokarz
15.09 14:37 Pływanie 100 m st. motylkowym S9 K półfinały Paulina Woźniak
15.09 15:00 Łucznictwo łuk klasyczny open K 1/16 finału Milena Olszewska – Pooja Pooja (Indie)
15.09 15:00 Lekkoatletyka 5000 m T12/13 M finał Łukasz Wietecki
15.09 15:00 Szermierka Szpada drużynowo M faza grupowa Polska
15.09 15:00 Szermierka Szpada drużynowo M faza grupowa Polska
15.09 15:18 Pływanie 400 m st. dowolnym S10 K półfinały Oliwia Jabłońska
15.09 15:38 Lekkoatletyka skok w dal T20 K finał Karolina Kucharczyk
15.09 15:47 Pływanie 100 m st. dowolnym S11 M półfinały Wojciech Makowski
15.09 16:06 Pływanie 50 m st. grzbietowym S2 półfinały Jacek Czech
15.09 17:20 Kolarstwo szosowe wyścig szosowy H1-4 K finał Renata Kałuża
15.09 18:00 Szermierka szpada drużynowo M półfinały Polska – Francja
15.09 18:05 Żeglarstwo SKUD18 wyścig nr. 7 i 8 Monika Gibes/Piotr Cichocki
15.09 19:00 Szermierka szpada drużynowo K półfinały Polska – Chiny
15.09 19:15 Kolarstwo szosowe wyścig szosowy H4 M finał Arkadiusz Skrzypiński, Rafał Wilk
15.09 20:00 Łucznictwo łuk klasyczny open K 1/8 finału Milena Olszewska – Wasana Khuthawisap (Tajlania)
15.09 21:30 Szermierka szpada drużynowo M o brąz Polska – Grecja
15.09 22:00 Łucznictwo łuk klasyczny open K ćwierćfinał Milena Olszewska -Leva Melle (Łotwa)
15.09 22:25 Szermierka szpada drużynowo K o brąz Polska – Węgry
15.09 22:30 Tenis stołowy Klasa 6-10 kobiet półfinał Polska-Brazylia
15.09 22:36 Pływanie 100 m st. motylkowym S9 K finał ew. Paulina Woźniak
15.09 22:40 Lekkoatletyka rzut dyskiem F40/41 K finał Renata Śliwińska
15.09 23:00 Łucznictwo łuk klasyczny open K półfinał ew. Milena Olszewska
15.09 23.07 Pływanie 400 m st. dowolnym S10 K finał Oliwia Jabłońska
15.09 23:30 Łucznictwo łuk klasyczny open K finały ew. Milena Olszewska
15.09 23:33 Lekkoatletyka 200 m T45/46/47 K eliminacje Alicja Fiodorow
16.09 00:06 Pływanie 100 m st. dowolnym S11 M finał Wojciech Makowski
16.09 00:30 Tenis stołowy Klasa 9-10 mężczyzn półfinał Polska – Hiszpania
16.09 00:44 Pływanie 50 m st. grzbietowym S2 M finał Jacek Czech
16.09 00:54 Lekkoatletyka 400 m T11 K eliminacje Joanna Mazur (Michał Stawicki – przewodnik)