Rio 2016 – Starty Polaków: 9/10 września

09.09 14:00 tenis stołowy singiel kl. 4 mężczyzn faza grupowa Rafał Lis – Ilsang Choi (Korea Południowa)
09.09 14:30 pływanie 100 m st. grzbietowym S2 mężczyzn eliminacje Jacek Czech
09.09 14:50 wioślarstwo dwójka mieszana eliminacje Jolanta Majka/Michał Gadowski
09.09 15:00 kolarstwo torowe wyścig na 1000 m kobiet B finał Iwona Podkościelna/Aleksandra Tecław, Anna Duzikowska/Natalia Morytko
09.09 15:00 podnoszenie ciężarów -45 kg kobiet finał Justyna Kozdryk
09.09 15:20 pływanie 50 m st. dowolnym S10 kobiet eliminacje Oliwia Jabłońska
09.09 15:23 pływanie 100 m st. grzbietowym S11 mężczyzn eliminacje Wojciech Makowski
09.09 15:42 pływanie 400 m st. dowolnym S9 mężczyzn eliminacje Patryk Biskup
09.09 16:00 tenis stołowy singiel kl. 2 mężczyzn faza grupowa Rafał Czuper – Yanming Gao (Chiny)
09.09 16:09 lekkoatletyka 100 m T13 mężczyzn finał ew. Mateusz Michalski
09.09 16:40 tenis stołowy singiel kl. 1-2 kobiet faza grupowa Dorota Bucław – Isabelle Lafaye (Francja)
09.09 16:40 tenis stołowy singiel kl. 10 mężczyzn faza grupowa Patryk Chojnowski – Ivan Karabec (Czechy)
09.09 17:15 strzelectwo pistolet pneumatyczny SH1 kwalifikacje Szymon Sowiński, Filip Rodzik
09.09 ok. 17:30 tenis ziemny singiel mężczyzn I runda Kamil Fabisiak – Mauricio Pomme (Brazylia)
09.09 18:00 tenis stołowy singiel kl. 11 kobiet faza grupowa Dorota Nowacka – Natalia Kosmina (Ukraina)
09.09 18:00 tenis stołowy singiel kl. 11 kobiet faza grupowa Krystyna Siemieniecka – Mui Wui NG (Hongkong)
09.09 18:40 tenis stołowy singiel kl. 10 kobiet faza grupowa Natalia Partyka – Melissa Tepper (Australia)
09.09 19:45 strzelectwo pistolet pneumatyczny SH1 finał Szymon Sowiński
09.09 ok. 20:00 tenis ziemny singiel mężczyzn I runda Tadeusz Kruszelnicki – Agustin Ledesma (Argentyna)
09.09 21:00 podnoszenie ciężarów -59 kg mężczyzn finał Mariusz Tomczyk
09.09 22:20 tenis stołowy singiel kl. 4 mężczyzn faza grupowa Krzysztof Żyłka – Peter Mihalik (Słowacja)
09.09 22:33 lekkoatletyka rzut oszczepem F34 kobiet finał Lucyna Kornobys
09.09 22:40 pływanie 100 m st. grzbietowym S2 mężczyzn finał Jacek Czech
09.09 23:00 tenis stołowy singiel kl. 4 mężczyzn faza grupowa Rafał Lis – Suleyman Vural (Turcja)
09.09 23:21 lekkoatletyka skok wzwyż T42 mężczyzn finał Łukasz Mamczarz
09.09 00:11 pływanie 100 m st. grzbietowym S11 mężczyzn finał Wojciech Makowski
10:09 00:20 tenis stołowy singiel kl. 3 mężczyzn faza grupowa Maciej Nalepka – Miguel Martinez (Hiszpania)
10.09 01:00 tenis stołowy singiel kl. 8 mężczyzn faza grupowa Piotr Grudzień – Barak Mizrachi (Australia)
10.09 01:00 tenis stołowy singiel kl. 8 mężczyzn faza grupowa Marcin Skrzynecki – Ross Wilson (Wielka Brytania)
10.09 01:40 tenis stołowy singiel kl. 11 kobiet faza grupowa Dorota Nowacka – Ka Man Wong (Hongkong)
10.09 02:20 tenis stołowy singiel kl. 9 kobiet faza grupowa Karolina Pek – Danielle Rauen (Brazylia)