Snowboard – Puchar Europy: Świetny start Ligockiego!

Dzisiejszy start w zawodach Pucharu Europy w snowboardcrossie w Pitztal Mateusz Ligocki może z pewnością zaliczyć do udanych. Reprezentant Polski zajął 6. miejsce.

Dzień wcześniej Mateusz Ligocki zajął dopiero 37. miejsce i po dzisiejszym występie można powiedzieć o znaczącej poprawie. 6. miejsce w dobrze obsadzonych zawodach Pucharu Europy w Pitztal jest powodem do zadowolenia.

Drugi z naszych zawodników Stanisław Rymkiewicz, który wczoraj nie ukończył pierwszego przejazdu dzisiaj odpadł już na samym początku zmagań. Podobnie jak wczoraj tak i dzisiaj wygrał Hiszpan Lucas Eguibar.

Względem wczorajszego występu poprawiła się także Zuzanna Smykała. Polka uplasowała się dzisiaj na 17. pozycji. Zwyciężyła po raz drugi Belle Brockhoff z Australii.