Starty Polaków 14/15 września

14.09 13:20 Kolarstwo szosowe jazda ind. na czas C-5 finał Anna Harkowska
14.09 14:00 Szermierka na wózkach floret M i K eliminacje Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski, Marta Makowska
14.09 14:05 Kajakarstwo 200m  KL1 eliminacje Kamila Kubas
14.09 14:15 Kajakarstwo 200m KL1 eliminacje Jakub Tokarz
14.09 14:30 Pływanie 100m stylem klasycznym SB8 eliminacje Paulina Woźniak
14.09 14:31 Kolarstwo szosowe jazda ind. na czas H4 finał Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński
14.09 14:50 Kajakarstwo 200m KL3 eliminacje Mateusz Surwiło
14.09 15:00 Tenis stołowy turniej drużynowy (kl.4-5) eliminacje Polska – Nigeria
14.09 15:30 Kolarstwo szosowe jazda ind. na czas H1-3 finał Renata Kałuża
14.09 15:51 Pływanie 50m stylem dowolnym S13 eliminacje Kamil Rzetelski
14.09 15:54 Pływanie 50m stylem dowolnym S13 eliminacje Joanna Mendak
14.09 16:15 Łucznictwo łuk bloczkowy open M 1/16 finału Adam Dudka – Jere Forsberg (FIN)
14.09 16:25 Szermierka na wózkach floret K ćwierćfinał Marta Makowska
14.09 17:00 Strzelectwo pistolet 50m eliminacje Filip Rodzik, Szymon Sowiński
14.09 17:00 Szermierka na wózkach floret M ćwierćfinały Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski
14.09 18:00 Podnoszenie ciężarów 86kg kobiet finał Marzena Zięba
14.09 18:30 Kolarstwo szosowe jazda ind. na czas kl.B mężczyzn finał Przemysław Wegner (pilot Artur Korc), Marcin Polak (pilot Michał Ładosz)  
14.09 18:35 Żeglarstwo SKUD 18 wyścig 5. Monika Gibes, Piotr Cichowski
14.09 19:30 Szermierka na wózkach floret M półfinał Dariusz Pender
14.09 19:44 Kolarstwo szosowe jazda ind. na czas kl. B kobiet finał Anna Dudzikowska (pilot Natalia Mortyko), Iwona Poskościelna (pilot Aleksandra Tecław)
14.09 19:45 Strzelectwo pistolet 50m finał ew. Filip Rodzik, Szymon Sowiński
14.09 20:05 Żeglarstwo SKUD 18 wyścig 6. Monika Gibes, Piotr Cichowski
14.09 20:30 Szermierka na wózkach floret M finały ew. Dariusz Pender
14.09 21:30 Tenis stołowy turniej drużynowy (kl.3) ćwierćfinał Polska – Tajlandia
14.09 21:30 Tenis stołowy turniej drużynowy (kl.9-10) ćwierćfinał Polska
14.09 22:30 Lekkoatletyka pchnięcie kulą K F34 finał Lucyna Kornobys
14.09 22:36 Pływanie 100m stylem klasycznym SB8 finał Paulina Woźniak
14.09 22:48 Lekkoatletyka pchnięcie kulą mężczyzn F37 finał Tomasz Blatkiewicz
14.09 23:23 Lekkoatletyka skok w dal mężczyzn T47 finał Michał Derus
14.09 00:30 Tenis stołowy turniej drużynowy (kl.6-10) ćwierćfinał Polska
14.09 00:52 Pływanie 50m stylem dowolnym kobiet S13 finał Joanna Mendak