14 dni do igrzysk paraolimpijskich: 680 godzin relacji w Internecie na piętnastu kanałach!


Na stronie internetowej Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego będzie można obejrzeć relacje z Rio de Janerio. Dailymotion udostępni 15 kanałów, dzięki którym będzie można zobaczyć 680 godzin transmisji!

Igrzyska paraolimpijskie w Rio de Janerio rozpoczynają się 7 września. Na ten dzień została zaplanowano ceremonia otwarcia, a już kolejnego dnia zawodnicy przystępują do walki o medale. 8 września wystartuje na stadionie lekkoatletycznym  Bartosz Tyszkowski w pchnięciu kulą w klasie F41, mistrz Europy z Grosseto, gdzie pobił rekord świata (13,64 m).  Jego konkurs został zaplanowany na II sesję lekkoatletyczną, która rozpocznie się o 22:30 czasu polskiego. Nie ukrywamy, że liczymy, że pierwszego dnia igrzysk otworzy się worek z medalami dla polskich sportowców. Wszystkie ich zmagania będzie można zobaczyć na żywo z angielskim komentarzem na wspomnianych kanałach na stronie Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego. Szacuje się, że będzie to około 72 godzin transmisji z każdego dnia, kiedy będą rywalizować paraolimpijczycy. Oczywiście będzie można je obejrzeć także w wybranym momencie, dzięki usłudze vod na żądanie, którą proponuje również Dailymotion. Nie zabraknie  także wywiadów z paraolimpijczykami.

Dailymotion liczy na owocną współpracę z Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim również w przyszłości, ponieważ z ich usług w bardzo dużej ilości korzystają Azjaci. To właśnie na kontynencie azjatyckim odbędą trzy kolejne igrzyska zarówno olimpijskie jak paraolimpijskie.Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password