Archiwa autora: Dawid Brilowski

Starty Polaków – 19 lutego

9:45 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa Świata w St. Moritz – slalom mężczyzn (Michał Jasiczek)
9:55 – Saneczkarstwo – PŚ w Pjongczang – jedynki mężczyzn – 2. ślizg (Maciej Kurowski)
10:00 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata Juniorów – sztafeta kobiet (Polska)
10:30 – Biegi narciarskie – PŚ w Otepaa – 10km kobiet (Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska)
10:47 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata Juniorów – sztafeta mężczyzn (Polska)
11:51 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata Juniorów – mass start kobiet (Karolina Bosiek, Natalia Jabrzyk)
12:00 – Saneczkarstwo – PŚ w Pjongczang – sztafeta (Polska)
12:09 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata Juniorów – mass start mężczyzn (Jan Świątek, Mateusz Owczarek)
12:15 – Biegi narciarskie – PŚ w Otepaa – 15km mężczyzn (Dominik Bury, Jan Antolec)
14:30 – Skoki narciarskie – PK w Planicy – HS 139 (Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Klemens Murańka)

Zimowe LIVE – 18 lutego

Czas rozpocząć kolejny dzień emocji! Z udziałem drugiego garnituru naszej reprezentacji skoczków, młodych łyżwiarzy, narciarzy alpejskich no i oczywiście biathlonistów. Liczymy na to, że Polacy ponownie zachwycą i rozpalą nieco tą zimową atmosferę. Czytaj dalej

18 lutego – starty Polaków

9:00 – Saneczkarstwo – PŚ w Pjonczang – dwójki (Chmielewski/Kowalewski)
9:00 – Łyżwiarstwo szybkie
– MŚ juniorów – 1000m kobiet (Karolina Gąsecka)
9:30 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa Świata – slalom mężczyzn – 1. przejazd (Michał Jasiczek)
9:45 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa Świata – slalom kobiet – 1. przejazd (Maryna Gąsienica-Daniel)
11:00 – Saneczkarstwo – PŚ w Pjongczang – jedynki kobiet (Ewa Kuls)
10:40 – Łyżwiarstwo szybkie – MŚ juniorów – 1000m mężczyzn (Jan Świątek, Mateusz Owczarek, Damian Żurek, Dawid Burzykowski)
11:30 – Biegi narciarskie – PŚ w Otepaa – finały sprintu stylem dowolnym (Maciej Staręga)
12:20 – Łyżwiarstwo szybkie – MŚ juniorów – 3000m kobiet (Olga Kaczmarek, Natalia Jabrzyk, Karolina Gąsecka, Karolina Bosiek)
13:00 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa świata – slalom mężczyzn – 2. przejazd (ew. Michał Jasiczek)
13:00 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa Świata – slalom kobiet – 2. przejazd (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
14:10 – Łyżwiarstwo szybkie – MŚ juniorów – 5000m mężczyzn (Artur Janicki, Dawid Burzykowski, Mateusz Owczarek)
14:30 – Skoki narciarskie – Puchar Kontynentalny w Planicy (Klemens Murańka, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek)
14:45 – Biathlon – Mistrzostwa Świata – sztafeta mężczyzn (Polska)

Starty Polaków – 12 lutego

10:15 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata – 1500 metrów kobiet (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka)
10:30 – Narciarstwo dowolne – PŚ w Idre Fjall (Karolina Riemen-Żerebecka)
10:30 – Biathlon – Mistrzostwa Świata – 10 km kobiet (Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Krystyna Guzik
11:00 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata – 1500 metrów mężczyzn (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki)
12:20 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata – Mass start kobiet  (Luiza Złotkowska, Magdalena Czyszczoń)
12:40 – Łyżwiarstwo szybkie – Mistrzostwa Świata – Mass start mężczyzn (Roland Cieślak)
13:00 – Short track – PŚ w Mińsku (Magdalena Warakomska)
13:00 – Skoki narciarskie – PŚ w Ljubnie (Anna Twardosz, Kinga Rajda, Magdalena Pałasz)
13:30 – Narciarstwo alpejskie – Mistrzostwa Świata – zjazd (Maciej Bydliński, Michał Kłusak)
15:00 – Biathlon – Mistrzostwa Świata – 12.5 km mężczyzn (Grzegorz Guzik)