Badminton – Norwegian International: Podium Anny Narel

Trzecie miejsce zajęła Anna Narel w badmintonowym turnieju Norwegian International, zakończonym w Oslo. W dorobku polskiej reprezentacji na tym turnieju znalazły się jeszcze trzy ćwierćfinały.

Anna Narel powolutku, powolutku wraca do dyspozycji, która rok temu pozwalała jej zajmować miejsce w czołowej setce rankingu BWF. Kontuzja wyłączyła ją z gry na kilka miesięcy, ale dziś znów Polka pokazała, że ma szanse na awans na igrzyska olimpijskie w Rio. W Norwegii dotarła aż do półfinału, gdzie pokonana została przez Dunkę Sofie Dahl. Wcześniej pokonała Finkę Rikke Sinkko, Estonkę Karoline Holm i Angielkę Nicole Carfontyne. Narel zdobyła 2800 punktów.

Na ćwierćfinale zakończyły rywalizację dwa nasze deble – Mateusz Biernacki i Przemysław Szydłowski oraz Paweł Pietryja z Wojciechem Szkudlarczykiem oraz mikst Pietryja – Aneta Wojtkowska.

Komplet wyników Polaków w Norwegian International TUTAJ

Tymczasem w Fuzhou zakończył się przedostatni w tym roku turniej Superseries. Turniej zdominowali Chińczycy, którzy zdobyli trzy tytuły. Do wielkiej formy wraca Lee Chong Wei, który w półfinale po fantastycznym boju pokonał Lin Dana, a w finale innego Chińczyka, lidera rankingu Chen Longa.

Komplet wyników finałowych TUTAJ

Bartosz Szafran4869 Posts

Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password