Baseball – WBC 2017: Niepokonane Portoryko w półfinale!

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

Kapitalnie na tegorocznym turnieju radzi sobie drużyna Portoryko. Mają za sobą pięć spotkań i póki co nie odnieśli ani jednej porażki. W nocy pokonali w San Diego ekipę Stanów Zjednoczonych. Wygrana drużyny z Karaibów oznacza również, że szans na awans nie ma już Wenezuela.

Drużyna Portoryko kapitalnie rozpoczęła ten mecz. W pierwszej zmianie zdobyli aż cztery punkty, nie tracąc przy tym żadnego. W kolejnych kilku inningach nie było już tak dobrze, ponieważ nie byli w stanie powiększyć swojego dorobku, ale i Amerykanie zdołali zdobyć tylko po jednym punkcie w drugiej i piątej rundzie. Szósta zmiana przyniosła kolejne dwa punkty prowadzącym. Amerykanie wykonali w niej tylko jeden obieg. Gospodarze byli blisko doprowadzenia do ekstra zmiany, jednak zabrakło im jednego punktu.

R 1 2 3 4 5 6 7 8 9 EZ W B
Portoryko 6 4 0 0 0 0 2 0 0 X  – 8 0
Stany Zjednoczone 5 0 1 0 0 1 1 0 0 2  – 7 2

Szymon Frąckiewicz518 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password