Baseball – WBC 2017: USA wygrywa z Wenezuelą

Dziś w nocy polskiego czasu odbył się tylko jeden mecz drugiej fazy WBC 2017. W San Diego Amerykanie pokonali po wyrównanym pojedynku Wenezuelę 4-2 i są teraz bliżej awansu do półfinału.

W dwóch pierwszych inningach tego spotkania nie oglądaliśmy obiegów, ale w trzecim Wenezuelczycy otworzyli „worek z punktami”. Prowadzenie podwyższyli w siódmej zmianie. Konkretnie dokonał tego Rougned Odor, który posłał piłkę w trybuny. Amerykanie odpowiedzieli jednym obiegiem jeszcze w tej samej rundzie, jednak wciąż to zawodnicy z Ameryki Południowej byli na prowadzeniu. Gospodarze wzięli się w garść i świetnie rozegrali przedostatnią, ósmą zmianę. Najpierw home run Adama Jonesa wyrównał stan meczu, a następnie takowy w wykonaniu Erica Hosmera wyprowadził drugą ekipę rankingu WBSC na prowadzenie, które zdołali utrzymać do końca.

R 1 2 3 4 5 6 7 8 9 EZ W B
USA 4 0 0 0 0 0 0 1 3 X 11 1
Wenezuela 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 5 2

Szymon Frąckiewicz536 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Fan muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password