Charleston bez Radwańskiej

Świeżo upieczona triumfatorka turnieju WTA w Miami podjęła decyzję o wycofaniu się z kolejnego turnieju w Charleston  (z pulą nagród 740 tys.  dolarów) . Powodem tej decyzji jak podali organizatorzy był ból pleców. Przykro mi, że nie mogłam zagrać w tym roku- powiedziała Radwańska.

 
– Jesteśmy bardzo rozczarowani, bo nasi fani nie obejrzą najwyżej rozstawionej zawodniczki. Życzymy Agnieszce szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział Bob Moran, dyrektor turnieju. – Ale mamy wspaniałą plejadę zawodniczek, wliczając w to sześć byłych mistrzyń i dzisiejsze największe nazwiska w świecie tenisa – podkreślił.

Już wcześniej jej trener Tomasz Wiktorowski zaznaczył, że możliwe jest jej wycofanie się z rywalizacji w Charleston. – Agnieszka musi tam polecieć, ale czy tam rzeczywiście zagra to się okaże dopiero na miejscu – powiedział Wiktorowski.

W imprezie udział weźmie młodsza z sióstr – Urszula. Jej rywalką w pierwszej rundzie będzie Czeszka Lucie Hradecka. Eliminacji nie przeszła Marta Domachowska, która przegrała w drugiej rundzie z kolumbijską tenisistką Marianą Duque-Marino 4:6, 3:6.

Rywalizacja w Charleston toczyć się będzie na amerykańskiej zielonej odmianie kortów ziemnych.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password