Co, gdzie i jak w Pjongczangu? My już wiemy!

Mamy dobre wiadomości dla tych, którzy nie lubią zbyt długo sypiać – w trakcie zimowych igrzysk w Pjongczangu, jak mogliśmy się spodziewać, większość konkurencji rozegrana zostanie wczesnym porankiem.

Zazwyczaj dzień olimpijski będzie rozpoczynał się tuż po pierwszej w nocy. Być może informacja ta nie brzmi zachęcająco dla europejskiego kibica. Pocieszać możemy się jedynie tym, że olimpijski dzień będzie mocno rozciągnięty.

Według planów, ostatnie konkurencje mają rozgrywać się około godziny 13. polskiego czasu. Większość dyscyplin jednak będziemy mogli śledzić w porach, które są już dosyć „normalne”, a zatem między godziną 8. a 12.

Biegaczy i biegaczki, a zatem również i Justynę Kowalczyk, na olimpijskich trasach dopingować będziemy mogli w godzinach porannych (między 6. a 9.), skoczkowie rywalizować będą po 13., a łyżwiarze – około południa. Chcielibyście zobaczyć jak wygląda terminarz na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu w całości? Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem – zarówno WEDŁUG DNI, jak i WEDŁUG DYSCYPLIN.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password