Dublin: Remis w pojedynku faworytów

Po dniu przerwy do walki o awans na Igrzyska w Londynie powrócili laskarze. W meczu na szczycie Korea Południowa zremisowała z gospodarzem – Irlandią 1:1.

W irlandzkim turnieju w walce o awans pozostały już tylko trzy drużyny. Dwie z nich stoczyły dzisiaj ze sobą wyrównany mecz. Irlandia prowadziła do przerwy 1:0 z najwyżej rozstawioną w turnieju – Koreą Południową. Ostatecznie jednak Azjaci wyrównali i obie ekipy podzieliły się punktami. W tabeli na pierwszym miejscu po trzech rundach znajduje się Malezja. Reprezentanci tego kraju bez problemu poradzili sobie z Ukraińcami, wygrywając 5:1. Pierwsze zwycięstwo w zawodach kwalifikacyjnych odniosła Rosja. Po wyrównanym meczu ekipa sbornej pokonała Chile 4:3.