Finał Pucharu Polski WKKW w ten weekend

logo_PPWKKWJuż w najbliższy weekend w Białym Borze rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych walczyć będą o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej cyklu składającego się z 6 eliminacji oraz Finału. Zawody odbędą się w pierwszy weekend października (4-6.10.2013), który odbędzie się w dniach od 4 do 6 października na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval.

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie seniorów, najlepsi polscy jeźdźcy wystartują w konkursie CIC**, w którym m.in. wystartuje aktualny lider tej kategorii, reprezentant gospodarzy Kamil Rajnert (185 pkt). Tuż za nim skalsyfikowany jest Paweł Warszawski (174 pkt.), który do konkursu dwóch gwiazdek zgłosił silną stawkę 3 koni. Do walki o zwycięstwo w kategorii seniorów włączą się zapewne Aktualny Mistrz Polski Seniorów Jerzy Krukowski oraz Srebrny medalista Łukasz Kaźmierczak, tym bardziej, że Finale do zdobycie pozostaje 120 pkt. (podwójna pula).

Finał Pucharu Polski WKKW w Białym Borze rozegrany zostanie w ramach Międzynarodowych Zawodów w tej dyscyplinie. W konkursach CIC*, CIC**, CIC** wystartują zawodnicy z całej Europy, a publiczność będzie mogła podziwiać takich znakomitych zawodników jak bracia Frank i Andreas Osholt, Andreas Dibowski czy Karin

Źródło: Agnieszka Kopka (Polska Agencja Promocji Jeździectwa)

Bartosz Szafran4863 Posts

Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password