Finał w Miami [ZAPIS]

Wiadmości LIVE aktualizują się co 30 sek. Nie musisz odświeżać strony.

Już w sobotę Agnieszka Radwańska stanie przed szansą na osiagnięcie największego sukcesu w dotychczasowej karierze. W finale nazywanego „piątą lewą Wielkiego Szlema” turnieju WTA w Miami zmierzy się z Marią Sharapovą. Na amerykańskiej ziemi Isia już raz wygrała z Rosjanką. Było to w 2007 roku w US Open. Czy nasza najlepsza tenisistka, notowana w rankingu z numerem 4. upora się z drugą rakietą świata?? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego wydarzenia. Już w sobotę 31 marca od 18:15.

 

Relacja odświeża się automatycznie.

AGNIESZKA RADWAŃSKA – MARIA SHARAPOVA 7:5, 6:4

Nie zobaczymy niestety wręczenia nagród na korcie w Miami. Ale my swoje wiemy. Agnieszka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie. A na pewno najlepszą niejęczącą tenisistką. Do zobaczenia.

Wojtek i Bartek.

Zapraszamy na następne relacje na naszym serwisie. Zapraszamy do częstego zaglądania na igrzyska24.pl  – tu najwięcej w polskim internecie informacji o osuągnięciach Polaków w sportach olimpijskich. Zawsze na bieżąco!

 

Dziękujemy Państwu za udział w relacji. To wielka przyjemność relacjonować tak piękne sukcesy polskich sportowców. Ale jeszcze większą jest oglądać tak grającą Agnieszkę Radwańską. Jeśli Polka nauczy się wygrywać z Azarenką może panować na tenisowych kortach przez długi czas.

 

712 tysięcy dolarów. 1000 punktów WTA. Już blisko trzeciej w rankingu Petry Kvitovej.

To jest wspaniały moment. Agnieszko jesteś WIELKA!! To jest największy sukces w karierze Radwańskiej.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jeszce jeden!!! Dwie piłki meczowe dla Radwańskiej.

Niewymuszony błąd Maszy 15:30. Dwie piłki…

Piękna odpowiedź Szarapowej. 15:15

0:15

5:4 – To już decydujące chwile tego seta i meczu. Agnieszka gra perfekcyjnie. Nie myli się w najtrudniejszych sytuacjach. Gem na sucho dla Radwańskiej. Szarapowa kręci głową. Jeśli Agnieszka teraz przełamie Maszę to… ciii.

4:4 – Wszystkie europejskie stacje straciły bezpośredni przekaz z Miami! I nie widzieliśmy pierwszych trzech piłek tego gema. A dwie z nich wygrała Radwańska. Kolejne piłki padały już lupem Szarapowej. 

4:3 – O ile w pófinale Radwańskiej mieliśmy festiwal przełamań, to w finale zawodniczki wygrywają swoje podanie prawie zawsze. W pierwszym secie zadecydowało jedno przełamanie. Rosjanka miała już breaka i piłkę nad rakietą…Agnieszka to wybroniła w niesamowitym stylu. A potem dwa cudowne serwisy i wygrana gema.

3:3 – Wydawało się, że będzie tym razem szybko dla Szarapowej. Jednak Agnieszka nie odpuściła tak łatwo. Doprowadziłą do 30:40, ale ostatnia piłka była dla Rojanki.

3:2 – Agnieszka w tym gemie serwuje pierwszego asa – Rosjanka kwestionowała go – ale challenge pokazało ze to był as. Gem do zera dla Polki. Fenomenalnie gra swoje podania Radwańska. Czas najwyższy na przełamanie Pani Agnieszko. Półtorej godziny walki na korcie w Miami za nami.

2:2 – Piękny tenis w wykonaniu obu zawodniczek. Takie mecze chce się oglądać. Rosjanka serwuje bezbłędnie i wygrywa gema. Jeszcze nie teraz przełamanie.

2:1 – Agnieszka szybko objęła prowadzenie 30:0. Potem długa wymiana dla Isi i kolejny niewymuszony błąd Maszy. Szybko 2:1 dla Polki. Agnieszko! Czas na przełamanie przeciwniczki…już w poprzednim gemie serwisowym Szarapowej było blisko.

1:1 – Kolejny zacięty gem. Ale Agnieszka w decydującym momencie troszkę pochopnie poszła do siatki, co wykorzystałą Rosjanka.

1:0 – To był bardzo zacięty gem, stojący na znakomitym poziomie. Długie wykańczające obie strony wymiany. Agnieszka maiła problemy z pierwszym podaniem. Ale Szarapowa nie miałą szansy na breaka. Agnieszka kończy efektownym wygrywającym serwisem.

Drugi set.

7:5 – Przełamanie Radwańskiej na koniec seta, nie bez pomocy popełniającej mnóstwo błędów Sharapovej.

6:5 – Radwańska przegrywała już 0:30, ale wygrała kolejne 4 piłki i znów jest na prowadzeniu.

5:5 – Kolejny gem wygrany przez Sharapovą dzięki świetnemu serwisowi.

5:4 – W odpowiedzi Radwańska wygrywa „na sucho” korzystając z błędów rywalki.

4:4 – Znowu Sharapova doprowadza do wyrównania wygrywając gema do 30.

4:3 – Szansę na przełamanie miała Sharapova, jednak Polka obroniła się i prowadzi 4:3.

3:3 – Ciężko dzisiaj będzie Agnieszce przełamać rywalkę – serwis Sharapovej jest dzisiaj jej największą bronią.

3:2 – To był bardzo długi gem okraszony mnóstwem długich wymian. Ostatecznie Radwańska wygrywa go na przewagi.

2:2 – Tym razem trochę słabszy gem w wykonaniu Polki i Sharapova wyrównuje stan pierwszego seta.

2:1 – Mnóstwo niewymuszonych błędów ze strony Rosjanki, z kolei Krakowianka gra bezbłędnie i pewnie wygrywa tego gema do 15.

1:1 – Polka zmusza Sharapovą do wysiłku, jest bardziej zwrotna i lepiej porusza się po korcie. Jednak dobry serwis daje Rosjance pierwszego gema w tym meczu.

1:0 – Pierwszy gem bardzo ciekawy. Obie zawodniczki zmuszały rywalkę do biegania. Ostatecznie Radwańska wygrała do 30.

0:0Zaczynamy finał Sony Ericsson Open 2012!!! Radwańska serwuje jako pierwsza.

18:33 – Zawodniczki są już na korcie i rozpoczynają rozgrzewkę.

18:25 – Dzisiejszy mecz to szansa na dziewiąty tytuł w karierze Isi. Z kolei Rosjanka ma na swoim koncie aż 24 turniejowe zwycięstwa, w tym trzy wielkoszlemowe (Wimbledon 2004, US Open 2006 i Australian Open 2008).

18:20 – Radwańska po raz dziewiąty w karierze zagra z Sharapovą. Do tej pory Polce udało się wygrać tylko raz – w trzeciej rundzie turnieju US Open w 2007r.

18:15 – Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z finału turnieju WTA w Miami.

Prowadzą: Wojciech Nowakowski i Bartosz Szafran

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password