Hokej na trawie – LŚ: Gospodarze bez zwycięstwa w grupie

Dobiegły końca zmagania grupy B turnieju finałowego Ligi Światowej laskarzy w Bhubaneswar. Najwyżej rozstawiona w ćwierćfinale będzie reprezentacja Niemiec.

W poniedziałek na boisku jako pierwsi zameldowali się Australijczycy i Anglicy. Już w czwartej minucie Liam Ansell dał prowadzenie Brytyjczykom, a rywale zdołali wyrównać w 33. minucie, kiedy piłkę do bramki skierował Dylan Wotherspoon. W 41. minucie Kookaburras wyszli na prowadzenie po strzale Blake’a Goversa z krótkiego rogu. Remis Anglikom uratował w 54. minucie Phil Roper.

W kolejnym meczu Hindusi zmierzyli się z Niemcami. Po bramkach Martina Hänera z krótkiego rogu w 17. i Matsa Grambuscha z gry w 20. minucie nasi zachodni sąsiedzi wygrali 2:0.

Wojciech Nowakowski2292 Posts

<p>Współzałożyciel portalu igrzyska24.pl. Ekspert w sprawach pięcioboju nowoczesnego, curlingu, hokeja na trawie i piłki wodnej. Poliglota – biegle włada językiem angielskim, niemieckim i węgierskim.</p>