Hokej na trawie – LŚ: Komplet porażek w fazie grupowej

Trzecią porażkę w trzecim meczu w fazie grupowej na turnieju II rundy Ligi Światowej odnieśli nasi laskarze. Podopieczni Karola Śnieżka ulegli we wtorek Szkotom 1:2.

Już w drugiej minucie naszych rywali na prowadzenie wyprowadził Alan Forsyth. W 33. minucie stan meczu wyrównał Dominik Kotulski, jednak w 56. minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Forsyth, dając Szkotom zwycięstwo.

W ostatnim meczu grupy B Francuzi pokonali 1:0 Walijczyków i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce w tabeli. Grupę A dzięki zwycięstwu 1:0 z Włochami wygrali Irlandczycy i to oni będą ćwierćfinałowymi rywalami Biało-Czerwonych. W meczu kończącym fazę grupową Austriacy pokonali Ukraińców 4:2.