Hokej na trawie – LŚ: Polskie drużyny poznały rywali


Międzynarodowa Federacja Hokeja (FIH) podała składy turniejów II rundy rozgrywek Ligi Światowej. Nasza żeńska reprezentacja zagra w Walencji, a męska zaprezentuje się publiczności w Ulsterze.

Rywalkami Polek, oprócz będących głównymi faworytkami do zwycięstwa gospodyń, będą Szkotki, Czeszki, Ghanki, Rosjanki, Ukrainki oraz reprezentantki kraju, który zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Turniej w Walencji odbędzie się w dniach 4-12 lutego 2017 roku. Podopieczni Karola Śnieżka zaprezentują się publiczności w Irlandii Północnej w dniach 11-19 marca przyszłego roku. W gronie drużyn, które rywalizować będą z Biało-Czerwonymi będą reprezentacje Irlandii, Francji, Austrii, Włoch, Szkocji, Ukrainy i Walii.

Awans do trzeciej, półfinałowej rundy uzyskają po dwie najlepsze drużyny każdego z turniejów oraz dwa najwyżej sklasyfikowane w rankingu z trzecich miejsc. Półfinały Ligi Światowej odbędą się w czerwcu i lipcu, natomiast finały w listopadzie (kobiety) i grudniu (mężczyźni).Wojciech Nowakowski2255 Posts

Współzałożyciel portalu igrzyska24.pl. Ekspert w sprawach pięcioboju nowoczesnego, curlingu, hokeja na trawie i piłki wodnej. Poliglota - biegle włada językiem angielskim, niemieckim i węgierskim.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password