Indeks medalistów Mistrzostw Świata w dyscyplinach zimowych 2014-2018

Poniższy indeks medalistów Mistrzostw Świata w dyscyplinach zimowych przedstawia wszystkich sportowców, którzy znaleźli się na podium konkurencji olimpijskich w ramach Mistrzostw Świata mających miejsce po igrzyskach w Soczi w 2014 roku, a przed igrzyskami w Pjongczang w 2018 roku.

Biathlon
Biegi narciarskie
Bobsleje
Curling
Hokej na lodzie
Kombinacja norweska
Łyżwiarstwo figurowe
Łyżwiarstwo szybkie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo dowolne
Saneczkarstwo
Short track
Skeleton
Skoki narciarskie
Snowboard


Biathlon

Mistrzostwa Świata w Kontiolahti (Finlandia) 2015

Sprint mężczyzn

1. Johannes Boe (Norwegia)
2. Nathan Smith (Kanada)
3. Tarjei Boe (Norwegia)

Bieg pościgowy mężczyzn

1. Erik Lesser (Niemcy)
2. Anton Szypulin (Rosja)
3. Tarjei Boe (Norwegia)

Bieg masowy mężczyzn

1. Jakov Fak (Słowenia)
2. Ondrej Moravec (Czechy)
3. Tarjei Boe (Norwegia)

Bieg indywidualny mężczyzn

1. Martin Fourcade (Francja)
2. Emil Hegle Svendsen (Norwgia)
3. Ondrej Moravec (Czechy)

Sztafeta mężczyzn

1. Niemcy (Erik Lesser, Daniel Boehm, Arnd Peiffer, Simon Schempp)
2. Norwegia (Ole Einar Bjoerndalen, Tarjei Boe, Johannes Boe, Emil Hegle Svendsen)
3. Francja (Simon Fourcade, Jean-Guillaume Beatrix, Quentin Fillon Maillet, Martin Fourcade)

Sprint kobiet

1. Marie Dorin-Habert (Francja)
2. Weronika Nowakowska-Ziemniak (Polska)
3. Valya Semerenko (Ukraina)

Bieg pościgowy kobiet

1. Marie Dorin-Habert (Francja)
2. Laura Dahlmeier (Niemcy)
3. Weronika Nowakowska-Ziemniak (Polska)

Bieg masowy kobiet

1. Valya Semerenko (Ukraina)
2. Franziska Preuss (Niemcy)
3. Karin Oberhofer (Włochy)

Bieg indywidualny kobiet

1. Jekaterina Jurłowa (Rosja)
2. Gabriela Soukalova (Czechy)
3. Kaisa Makarainen (Finlandia)

Sztafeta kobiet

1. Niemcy (Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Vanessa Hinz, Laura Dahlmeier)
2. Francja (Anais Bescond, Enora Latuilliere, Justine Braisaz, Marie Dorin Habert)
3. Włochy (Lisa Vitozzi, Karin Oberhofer, Nicole Gontier, Dorothea Wierer)

Sztafeta mieszana

1. Czechy (Veronika Vitkova, Gabriela Soukalova, Michal Slesing, Ondrej Moravec)
2. Francja (Anais Bescond, Marie Dorin Habert, Jean-Guillaume Beatrix, Martin Fourcade)
3. Norwegia (Fanny Welle-Strand Horn, Tiril Eckhoff, Johannes Boe, Tarjei Boe)


Mistrzostwa Świata w Oslo (Norwegia) 2016

Sprint mężczyzn

1. Martin Fourcade (Francja)
2. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia)
3. Serhij Semenow (Ukraina)

Bieg pościgowy mężczyzn

1. Martin Fourcade (Francja)
2. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia)
3. Emil Hegle Svendsen (Norwegia)

Bieg masowy mężczyzn

1. Johannes Boe (Norwegia)
2. Martin Fourcade (Francja)
3. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia)

Bieg indywidualny mężczyzn

1. Martin Fourcade (Francja)
2. Dominik Landentinger (Austria)
3. Simon Eder (Austria)

Sztafeta mężczyzn

1. Norwegia (Ole Einar Bjoerndalen, Tarjei Boe, Johannes Boe, Emil Hegle Svendssen)
2. Niemcy (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Simon Schempp)
3. Kanada (Christian Gow, Nathan Smith, Scott Gow, Brendan Green)

Sprint kobiet

1. Tiril Eckhoff (Norwegia)
2. Marie Dorin-Habert (Francja)
3. Laura Dahlmeier (Niemcy)

Bieg pościgowy kobiet

1. Laura Dahlmeier (Niemcy)
2. Dorothea Wierer (Włochy)
3. Marie Dorin-Habert (Francja)

Bieg masowy kobiet

1. Marie Dorin-Habert (Francja)
2. Laura Dahlmeier (Niemcy)
3. Kaisa Makarainen (Finlandia)

Bieg indywidualny kobiet

1. Marie Dorin-Habert (Francja)
2. Anais Bescond (Francja)
3. Laura Dahlmeier (Niemcy)

Sztafeta kobiet

1. Norwegia (Synnoeve Solemdal, Fanny Horn Birkeland, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu)
2. Francja (Justine Braisaz, Anais Bescond, Anais Chevalier, Marie Dorin Habert)
3. Niemcy (Franziska Preuss, Franziska Hildebrand, Maren Hammerschmidt, Laura Dahlmeier)

Sztafeta mieszana

1. Francja (Anais Bescond, Marie Dorin Habert, Quentin Fillon Millet, Martin Fourcade)
2. Niemcy (Franziska Preuss, Franziska Hildebrand, Arnd Peiffer, Simon Schempp)
3. Norwegia (Marte Olsbu, Tiril Eckhoff, Johannes Boe, Tarjei Boe)


Mistrzostwa Świata w Hochfilzen (Austria) 2017

Sprint mężczyzn

1. Benedikt Doll (Niemcy)
2. Johannes Boe (Norwegia)
3. Martin Fourcade (Francja)

Bieg pościgowy mężczyzn

1. Martin Fourcade (Francja)
2. Johannes Boe (Norwegia)
3. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia)

Bieg masowy mężczyzn

1. Simon Schempp (Niemcy)
2. Johannes Boe (Norwegia)
3. Simon Eder (Austria)

Bieg indywidualny mężczyzn

1. Lowell Bailey (USA)
2. Ondrej Moravec (Czechy)
3. Martin Fourcade (Francja)

Sztafeta mężczyzn

1. Rosja (Aleksiej Wołkow, Maksim Cwietkow, Anton Babikow, Anton Szypulin)
2. Francja (Jean Guillaume Beatrix, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Martin Fourcade)
3. Austria (Daniel Mesotitsch, Julian Eberhard, Simon Eder, Dominik Landentirger)

Sprint kobiet

1. Gabriela Koukalova (Czechy)
2. Laura Dahlmeier (Niemcy)
3. Anais Chevalier (Francja)

Bieg pościgowy kobiet

1. Laura Dahlmeier (Niemcy)
2. Daria Domraczewa (Białoruś)
3. Gabriela Koukalova (Czechy)

Bieg masowy kobiet

1. Laura Dahlmeier (Niemcy)
2. Susan Dunklee (USA)
3. Kaisa Makarainen (Finlandia)

Bieg indywidualny kobiet

1. Laura Dahlmeier (Niemcy)
2. Gabriela Soukalova (Czechy)
3. Alexia Runggaldier (Włochy)

Sztafeta kobiet

1. Niemcy (Vanessa Hinz, Maren Hammerschmidt, Franziska Hildebrand, Laura Dahlmeier)
2. Ukraina (Irina Warwyniec, Julija Dżima, Anastazja Merkuszyna, Ołena Pidruszna)
3. Francja (Anais Chevalier, Celia Aymonier, Justine Braisaz, Marie Dorin Habert)

Sztafeta mieszana

1. Niemcy (Vanessa Hinz, Laura Dahlmeier, Arnd Peiffer, Simon Schempp)
2. Francja (Anais Chevalier, Marie Dorin Habert, Quentin Fillon Maillet, Martin Fourcade)
3. Rosja (Olga Podczufarowa, Tatiana Akimowa, Aleksandr Łoginow, Anton Szypulin)


Biegi narciarskie

Mistrzostwa Świata w Falun (Szwecja) 2015

Sprint stylem klasycznym kobiet

1. Marit Bjoergen (Norwegia)
2. Stina Nilsson (Szwecja)
3. Maiken Caspersen Falla (Norwegia)

Sprint stylem klasycznym mężczyzn

1. Petter Northug (Norwegia) 
2. Alex Harvey (Kanada) 
3. Ola Vigen Hattestad (Norwegia) 

Skiathlon kobiet

1. Therese Johaug (Norwegia) 
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsen (Norwegia) 
3. Charlotte Kalla (Szwecja) 

Skiathlon mężczyzn

1. Maksim Wylegżanin (Rosja) 
2. Dario Cologna (Szwajcaria) 
3. Alex Harvey (Kanada) 

Sprint drużynowy stylem dowolnym kobiet

1. Norwegia (Ingvild Flugstad Oestberg/Maiken Caspersen Falla) 
2. Szwecja (Ida Ingemarsdotter/Stina Nilsson) 
3. Polska (Justyna Kowalczyk/Sylwia Jaśkowiec)

Sprint drużynowy stylem dowolnym mężczyzn

1. Norwegia (Finn Haagen Krohg/Petter Northug)
2. Rosja (Aleksiej Pietuchow/Nikita Kriukow)
3. Włochy (Dietmar Noeckler/Federico Pellegrino)

10 km stylem dowolnym kobiet

1. Charlotte Kalla (Szwecja) 
2. Jessica Diggins (USA) 
3. Caitlin Gregg (USA) 

15 km stylem dowolnym mężczyzn

1. Johan Olsson (Szwecja)
2. Maurice Manificat (Francja) 
3. Anders Gloeersen (Norwegia)

Sztafeta 4×5 km kobiet

1. Norwegia (Heidi Weng, Therese Johaug, Astrid Uhrenholdt Jacbsen, Marit Bjoergen) 
2. Szwecja (Sofia Bleckur, Charlotte Kalla, Maria Rydqvist, Stina Nilsson) 
3. Finlandia (Aino-Kaisa Saarinen, Kerttu Niskanen, Riitta-Lissa Roponen, Krista Parmakoski) 

Sztafeta 4×10 km mężczyzn

1. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Dirik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Northug) 
2. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson) 
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider) 

30 km stylem klasycznym kobiet ze startu wspólnego

1. Therese Johaug (Norwegia) 
2. Marit Bjoergen (Norwegia) 
3. Charlotte Kalla (Szwecja) 

50 km stylem klasycznym mężczyzn ze startu wspólnego

1. Petter Northug (Norwegia) 
2. Lukas Bauer (Czechy) 
3. Johan Olsson (Szwecja)


Mistrzostwa Świata w Lahti (Finlandia) 2017

Sprint stylem dowolnym kobiet

1. Maiken Caspersen Falla (Norwegia) 
2. Jessica Diggins (USA)
3. Kikkan Randall (USA)

Sprint stylem dowolnym mężczyzn

1. Federico Pellegrino (Włochy) 
2. Siergiej Ustiugow (Rosja)
3. Johannes Hoesflot Klaebo (Norwegia)

Skiathlon kobiet

1. Marit Bjoergen (Norwegia)
2. Krista Parmakoski (Finlandia)
3. Charlotte Kalla (Finlandia)

Skiathlon mężczyzn

1. Sergiej Ustiugow (Rosja)
2. Martin Johnsrud Sundby (Norwegia)
3. Finn Haagen Krogh (Norwegia) 

Sprint drużynowy stylem klasycznym kobiet

1. Norwegia (Heidi Weng/Maiken Caspersen Falla)
2. Rosja (Julia Biełorukowa/Natalia Matwiejewa) 
3. USA (Sadie Bjornsen/Jessie Diggins)

Sprint drużynowy stylem klasycznym mężczyzn

1. Rosja (Nikita Kriukow/Siergiej Ustiugow) 
2. Włochy (Dietmar Noeckler/Federico Pellegrino) 
3. Finlandia (Sami Jauhojaervi/Iivo Niskanen) 

10 km stylem klasycznym kobiet

1. Marit Bjoergen (Norwegia)
2. Charlotte Kalla (Szwecja)
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsen (Norwegia)

15 km stylem klasycznym mężczyzn

1. Iivo Niskanen (Finlandia)
2. Martin Johnsrud Sundby (Norwegia)
3. Niklas Dyrhaug (Norwegia)

Sztafeta kobiet 4×5 km

1. Norwegia (Maiken Caspersen Falla, Heidi Weng, Astrid Jacobsen, Marit Bjoergen)
2. Szwecja (Anna Haag, Charlotte Kalla, Ebba Andersson, Stina Nilsson)
3. Finlandia (Anno-Kaisa Saarinen, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Krista Parmakoski)

Sztafeta mężczyzn 4×10 km

1. Norwegia (Didrik Toenseth, Niklas Dyrhaug, Martin Johnsrud Sundby, Finn Haagen Krogh)
2. Rosja (Andriej Łarkow, Aleksandr Bessmertnych, Aleksiej Czerwotkin, Sergiej Ustiugow)
3. Szwecja (Daniel Rickardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson)

30 km stylem dowolnym kobiet ze startu wspólnego

1. Marit Bjoergen (Norwegia) 
2. Heidi Weng (Norwegia) 
3. Astrid Jacobsen (Norwegia)

50 km stylem dowolnym mężczyzn ze startu wspólnego

1. Alex Harvey (Kanada) 
2. Siergiej Ustiugow (Rosja)
3. Matti Heikkinen (Finlandia)


Bobsleje

Mistrzostwa Świata w Winterberdze (Niemcy) 2015

Dwójki mężczyzn

1. Frencesco Friedrich, Thorsten Margis (Niemcy)
2. Oskars Melbardis, Daumants Dreiskens (Łotwa)
3. Johannes Lochner, Joshua Bluhm (Niemcy)

Czwórki

1. Maximilian Arndt, Alexander Rodiger, Kevin Korona, Ben Heber (Niemcy)
2. Nico Walther, Andreas Bredau, Marko Huebenbecker, Christian Poser (Niemcy)
3. Oskars Melbardis, Daumants Dreiskens, Arvis Vilkaste, Janis Strenga (Łotwa)

Dwójki kobiet

1. Elana Meyers, Cherrelle Garrett (USA)
2. Anja Schneiderheinze, Annika Drazek (Niemcy)
3. Cathleen Martini, Stephanie Schneider (Niemcy)


Mistrzostwa Świata w Igls (Autsria) 2016

Dwójki mężczyzn

1. Frencesco Friedrich, Thorsten Margis (Niemcy)
2. Johannes Lochner, Joshua Bluhm (Niemcy)
3. Beat Hefti, Alex Baumann (Szwajcaria)

Czwórki

1. Oskars Melbardis, Daumants Dreiskens, Arvis Vilkaste, Janis Strenga (Łotwa)
2. Frencesco Friedrich, Candy Bauer, Gregor Bermbach, Thorsten Margis (Niemcy)
3. Rico Peter, Bror van der Zijde, Thomas Amrhein, Simon Friedli (Szwajcaria)

Dwójki kobiet

1. Anna Schneiderheinze-Stoeckel, Annika Drazek (Niemcy)
2. Kailie Humphries, Melissa Lotholz (Kanada)
3. Elana Meyers, Lauren Gibbs (USA)


Mistrzostwa Świata w Koenigssee (Niemcy) 2017

Dwójki mężczyzn

1. Frencesco Friedrich, Thorsten Margis (Niemcy)
2. Justin Kripps, Jesse Lumsden (Kanada)
3. Johannes Lochner, Joshua Bluhm (Niemcy)

Czwórki

1. Francesco Friedrich, Candy Bauer, Martin Grothkopp, Thorsetn Margis (Niemcy)
2. Johannes Lochner, Mathias Kagerhuber, Joshu Bluhm, Christian Rasp (Niemcy)
3. Nico Walther, Kevin Kuske, Kevin Korona, Eric Franke (Niemcy)

Dwójki kobiet

1. Elana Meyers-Taylor, Kehri Jones (USA)
2
. Kailie Humphries, Melissa Lotholz (Kanada)
3. Jamie Greubel-Poser, Aja Evans (USA)


Curling

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Pekinie (Chiny) 2014

1. Norwegia (Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Hoeiberg)
2. Szwecja (Oskar Eriksson, Kristian Lindstroem, Markus Erikson, Christoffer Sundgren, Gustav Eskilsson)
3. Szwajcaria (Peter de Cruz, Benoit Schwarz, Dominik Maerki, Valentin Tanner, Claudio Paetz)

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Halifax (Kanada) 2015

1. Szwecja (Niklas Edin, Oskar Eriksson, Kristian Lindstroem, Christoffer Sundgren, Henrik Leek)
2. Norwegia (Thomas Ulsrud, Torger Naergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Snoeve Hoeiberg)
3. Kanada (Pat Simmons, John Morris, Carter Rycroft, Nolan Thiessen, Tom Sallows)

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Bazylei (Szwajcaria) 2016

1. Kanada (Kevin Koe, Marc Kennedy, Brent Laing, Ben Hebert, Scott Pfeifer)
2. Dania (Rasmus Stjerne, Johnny Frederiksen, Mikkel Poulsen, Troels Harry, Oliver Dupont)
3. USA (John Shuster, Tyler George, Matt Hamilton, John Landsteiner, Kroy Nernberger)

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Edmonton (Kanada) 2017

1. Kanada (Brad Gushue, Mark Nichols, Brett Gallant, Geoff Walker, Tom Sallows)
2. Szwecja (Niklas Edin, Oskar Eriksson, Rasmus Wranaa, Christoffer Sundgren, Erik Leek)
3. Szwajcaria (skip Peter de Cruz, Benoit Schwart, Claudio Paetz, Valentin Tanner, Romano Meier)


Mistrzostwa Świata kobiet w Saint John (Kanada) 2014

1. Szwajcaria (Binia Feltscher, Irene Schori, Franziska Kaufmann, Christine Urech, Carole Howald)
2. Kanada (Rachel Homan, Emma Miskew, Alison Krevaziuk, Lisa Weagle, Stephanie LeDrew)
3. Rosja (Anna Sidorowa, Margarita Fomina, Aleksandra Saitowa, Jekaterina Gałkina, Nkeiruka Ezech)

Mistrzostwa Świata kobiet w Sapporo (Japonia) 2015

1. Szwajcaria (Alina Paetz, Nadine Lehmann, Marisa Wilkenhausen, Nicole Schwaegli, Carole Howald)
2. Kanada (Jennifer Jones, Kaitlyn Lawes, Jill Officer, Dawn McEwen, Jennifer Clark-Rouire)
3. Rosja (Anna Sidorowa, Margarita Fomina, Aleksandra Saitowa, Jekaterina Gałkina, Nkeiruka Ezech)

Mistrzostwa Świata kobiet w Swift Current (Kanada) 2016

1. Szwajcaria (Binia Feltscher, Irene Schori, Franziska Kaufmann, Christine Urech, Carole Howald)
2. Japonia (Satsuki Fujisawa, Chinami Yoshida, Yumi Suzuki, Yurika Yoshida, Mari Yotohashi)
3. Rosja (Anna Sidorowa, Margarita Fomina, Aleksandra Rajewa, Nkeiruka Ezech, Alina Kowalewa)

Mistrzostwa Świata kobiet w Pekinie (Chiny) 2017

1. Kanada (Rachel Homan, Emma Miskew, Joanne Courtney, Lisa Weagle, Cheryl Krevaziuk)
2. Rosja (Anna Sidorowa, Margarita Fomina, Alina Kowalewa, Nkeiruka Ezech, Aleksandra Rajewa)
3. Szkocja [GB] (Eve Muirhead, Anna Sloan, Vicki Adams, Lauren Gray, Kelly Schafer)


Mistrzostwa Świata par mieszanych w Dumfries (Szkocja [GB]) 2014

1. Szwajcaria (Michelle Gribi/Reto Gribi)
2. Szwecja (Camilla Johansson/Per Noreen)
3. Hiszpania (Irantxu Garcia/Sergio Vez)

Mistrzostwa Świata par mieszanych w Soczi (Rosja) 2015

1. Węgry (Dorottya Palancsa/Zsolt Kiss)
2. Szwecja (Camilla Johansson/Per Noreen)
3. Norwegia (Kristin Skaslien/Magnus Nedregotten)

Mistrzostwa Świata par mieszanych w Karlstad (Szwecja) 2016

1. Rosja (Aleksander Kruszelnicki/Anastazja Bryzgałowa)
2. Chiny (Ba Dexin/Wang Rui)
3. USA (Joe Polo/Tabitha Peterson)

Mistrzostwa Świata par mieszanych w Lethbridge (Kanada) 2017

1. Szwajcaria (Martin Rios/Jenny Peret)
2. Kanada (Reid Carruthers/Joanne Curtney)
3. Chiny (Ba Dexin/Rui Wang)


Hokej na lodzie

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Mińsku (Białoruś) 2014

1. Rosja (Andriej Zubarew, Denis Denisow, Aleksander Owieczkin, Viktor Tichonow, Jewgienij Małkin, Aleksander Kutuzow, Sergiej Płotnikow, Dmitrij Orłow, Danis Zaripow, Sergiej Kalinin, Nikołaj Kulemin, Artem Anisimow, Jegor Jakowlew, Sergiej Szyrokow, Jewgienij Dadonow, Aleksandr Burmistrow, Maksim Czudynow, Anton Biełow, Jewgienij Miedwiediew, Wadim Szczypaczew, Andriej Łoktionow, Jewgienij Kuzniecow, Anton Chudobin, Andriej Wasilewski, Sergiej Bobrowski)
2. Finlandia (Atte Ohtamaa, Tommi Kivistoe, Jere Kalarahti, Olli Jokinen, Petteri Wirtanen, Tuukka Maentylae, Veli-Matti Savinainen, Jori Lehterae, Miikka Salomaeki, Pekka Jormakka, Jarkko Immonen, Petri Kontiola, Jyri Marttinen, Olli Palola, Jiuuso Hietanen, Tomi Sallinen, Jere Sallinen, Ville Lajunen, Erik Haula, Tommi Huhtala, Leo Komarov, Iiro Pakarinen, Mikko Koskinen, Juuse Saros, Pekka Rinne)
3. Szwecja (Niklas Burstroem, Tim Erixon, Niclas Andersen, Johan Fransson, Simon Hjalmarsson, Joakim Lindstroem, Mattias Ekholm, Mattias Sjoergen, Calle Jaarnkrok, Joel Lundqvist, Jimmie Ericsson, Dick Axelsson, Erik Gustafsson, Magnus Nygren, Dennis Rasmussen, Gustav Nyquist, Nicklas Danielsson, Oscar Moeller, Daniel Rahimi, Jonas Ahneloev, Mikael Backlund, Linus Klasen, Joakim Eriksson, Linus Ullmark, Anders Nilsson)


Mistrzostwa Świata mężczyzn w Pradze i Ostravie (Czechy) 2015

1. Kanada (Dan Hamhuis, Taylor Hall, Aaron Ekblad, Jake Muzzin, Sean Couturier, Matt Duchene, Brayden Schenn, Jordan Eberle, Cody Eakin, Tyson Barrie, Claude Giroux, Nathan MacKinnon, Martin Jones, Mike Smith, Patrick Wiercioch, David Savard, Tyler Ennis, Tyler Toffoli, Ryan O’Reilly, Sidney Crosby, Brent Burns, Jason Spezza, Tyler Seguin)
2. Rosja (Dmitrij Kulikow, Aleksander Owieczkin, Artiemij Panarin, Sergiej Mozjakin, Jewginij Małkin, Wiktor Tichonow, Sergiej Płotnikow, Danis Zaripow, Konstantin Barulin, Anton Chudobin, Nikołaj Kulemin, Artem Anisimow, Jegor Jakowlew, Jewgienij Birjukow, Sergiej Szyrokow, Jewgienij Dadonow, Ilia Kowalczuk, Sergiej Bobrowski, Maksim Czudinow, Anton Biełow, Jewgienij Miedwiediew, Wadim Szipaczjow, Władimir Tarasenko, Wiktor Antipin, Andriej Mironow)
3. USA (Jack Campbell, Seth Jones, Connor Murphy, Mike Reilly, Jack Eichel, Ben Smith, Nick Bonino, Steve Moses, John Moore, Jimmy Vesey, Dylan Larkin, Trevor Lewis, Matt Hendricks, Zach Redmond, Jeremh Morin, Justin Faulk, Brock Nelson, Charlie Coyle, Alex Lyon, Marc Arcobello, Connor Hellebuyck, Dan Sexton, Torey Krug, Jake Gardiner, Anders Lee)

Mistrzostwa Świata kobiet w Malmoe (Szwecja) 2015

1. USA (Lee Stecklein, Megan Keller, Monique Lamoureux-Kolls, Emily Pfalzer, Meghan Duggan, Haley Skarupa, Brianna Decker, Anne Schleper, Jocelyne Lamoureux, Stephanie Anderson, Hannah Brandt, Hilary Knight, Kacey Bellamy, Michelle Picard, Dani Cameranesi, Alexandra Carpenter, Kendall Coyne, Annie Pankowski, Molly Schaus, Jessica Vetter, Dana Trivigno, Alex Rigsby, Zoe Hickel)
2. Kanada (Jocelyne Larocque, Brigette Lacquette, Lauriane Rougeau, Rebecca Johnston, Jamie Lee Rattray, Laura Fortino, Jenn Wakefield, Jillian Saulnier, Caroline Ouellette, Courtney Birchard, Bailey Bram, Brianne Jenner, Natalie Spooner, Jessica Campbell, Tara Watchorn, Marie-Philip Poulin, Emerance Maschmeyer, Genevieve Lacasse, Ann-Renee Desbiens, Sarah Davis, Halli Krzyzaniak, Emily Clark, Kelly Terry)
3. Finlandia (Evelina Suonpaeae, Eve Savander, Rosa Lindstedt, Anna Kilponen, Jenni Hiirikoski, Mira Jalosou, Ronja Savolainen, Jennica Haikarainen, Linda Vaelmaeki, Riikka Nieminen, Niina Maekinen, Minttu Touminen, Vilma Tanskanen, Meeri Raeisaenen, Sari Kaernae, Michelle Karvinen, Noora Tulus, Suvi Ollikainen, Saila Saari, Karoliina Rantamaeki, Vilma Vattovaara, Susanna Tapani, Emma Nuutinen)


Mistrzostwa Świata mężczyzn w Moskwie i Sankt Petersburgu (Rosja) 2016

1. Kanada (Taylor Hall, Cody Ceci, Ryan Ellis, Michael Matheson, Chris Tanev, Matt Duchene, Ben Hutton, Brendan Gallagher, Matt Dumba, Max Domi, Derick Brassard, Sam Reinhart, Corey Perry, Ryan Murray, Calvin Pickard, Cam Talbot, Boone Jenner, Morgan Rielly, Mark Scheifele, Mark Stone, Brad Marchand, Ryan O’Reilly, Connor McDavid)
2. Finlandia (Juuse Saros, Ville Pokka, Tommi Kivistoe, Lasse Kukkonen, Topi Jaakola, Esa Lindell, Mikko Koivu, Mikko Koskinen, Sebastian Aho, Jani Lajunen, Anssi Salmela, Patrik Laine, Niklas Baeckstroem, Jussi Jokinen, Mika Pyoeraelae, Juuso Hietanen, Jarno Koskiranta, Antti Pihlstroem, Tomi Sallinen, Atte Ohtamaa, Teemu Pulkkinen, Aleksander Barkov, Mikael Granlund, Leo Komarov, Mikko Rantanen)
3. Rosja (Iwan Telegin, Aleksander Owieczkin, Wiktor Antipin, Sergiej Mozjakin, Paweł Daciuk, Sergiej Płotnikow, Nikita Zajcew, Rman Ljubimow, Sława Wojnow, Artemij Panarin, Igor Szestjorkin, Ilia Sorokin, Stiepan Sannikow, Sergiej Kalinin, Sergiej Szyrokow, Aleksiej Marczenko, Jewgienij Dadonow, Sergiej Bobrowski, Maksim Czudinow, Aleksiej Emelin, Anton Biełow, Dmitrij Orłow, Wadim Szipaczjow, Jewgienij Kuzniecow, Aleksandr Burmistrow)

Mistrzostwa Świata kobiet w Kamloops (Kanada) 2016

1. USA (Lee Stecklein, Megan Keller, Minique Lamoureux, Emily Pfalzer, Megan Bozek, Meghan Duggan, Haley Skarupa, Brianna Decker, Kelli Stack, Jocelyne Lamoureux, Hillary Knight, Kacey Ballamy, Michelle Picard, Shiann Darkangelo, Alexandra Carpenter, Kendall Coyne, Annie Pankowski, Nicole Hensley, Jessica Vetter, Dana Trivigno, Alex Rigsby, Zoe Hickel, Amanda Pelkey)
2. Kanada (Meghan Agosta, Jocelyne Larocque, Brigitte Lacquette, Lauriane Rougeau, Rebecca Johnston, Jamie Lee Rattray, Laura Fortino, Jennifer Wakefield, Jillian Saulnier, Meaghan Mikkelson, Bailey Bram, Brianne Jenner, Hayley Wickenheiser, Natalie Spooner, Tara Watchorn, Marie-Philip Pulin, Emerance Maschmeyer, Charline Labonte, Erica Howe, Sarah Davis, Halli Krzyzaniak, Emily Clark, Blayre Turnbull)
3. Rosja (Nadieżda Morozowa, Angelina Gonczarenko, Fanuza Kadyrowa, Jekaterina Nikołajewa, Elina Mitrofanowa, Ija Gawriłowa, Aleksandra Wafina, Liudmiła Beljakowa, Nina Pirogowa, Waleria Pawłowa, Jelena Silina, Jekaterina Smolencewa, Olga Sosina, Anna Szukina, Tatiana Burina, Alewtina Sztarjowa, Jelena Dergaczjowa, Anna Prugowa, Maria Sorokina, Aleksandra Kapuścina, Galina Skiba, Anna Szybanowa, Jekaterina Smolina)


Mistrzostwa Świata mężczyzn 2017 w Paryżu (Francja) i Kolonii (Niemcy)

1. Szwecja (John Klinberg, Philip Holm, Anton Straalman, Oscar Lindberg, Marcus Krueger, Dennis Everberg, Niklas Baeckstroem, Joel Lundqvist, Joel Eriksson Ek, Oliver Ekman-Larson, Alexander Edler, Jonas Brodin, Elias Lindholm, William Nylander, Viktor Fasth, Eddie Laeck, Carl Soedeberg, Henrik Lundqvist, Joakim Nordstroem, Carl Klingeberg, Victor Rask, Linus Omark, William Karlsson, Victor Hedman, Gabriel Landeskog)
2. Kanada (Eric Comrie, Tyson Barrie, Jason Derners, Josh Morrissey, Matt Duchene, Brayden Schenn, Travis Konecny, Colton Parayko, Sean Couturier, Mitchell Marner, Wayne Simmonds, Mike Matheson, Brayden Point, Calvin de Haan, Claude Giroux, Nathan MacKinnon, Chad Johnson, Calvin Pickard, Chris Lee, Marc-Edouard Vlasic, Jeff Skinner, Mark Scheifele, Alexander Killorn, Ryan O’Reilly)
3. Rosja (Artjom Zub, Władysław Gawrikow, Iwan Telegin, Wiktor Antipin, Sergiej Mozjakin, Sergiej Andronow, Sergiej Płotnikow, Aleksander Barabanow, Iwan Proworow, Igor Szestjorkin, Ilia Sorokin, Valerij Niczuszkin, Bogdan Kisielewicz, Jewgienij Dadonow, Władimir Tkaczjow, Artemij Panarin, Anton Biełow, Dmitrij Orłow, Nikita Kuczerow, Wadim Szipaczjow, Andriej Wasilewskij, Władysław Namiestnikow, Jewgienij Kuzniecow, Andriej Mironow, Nikita Gusiew)

Mistrzostwa Świata kobiet 2017 w Plymouth (USA)

1. Stany Zjednoczone (Lee Stecklein, Megan Keller, Kali Flanagan, Monique Lamoureux, Emily Pfalzer, Megan Bozek, Meghan Duggan, Haley Skarupa, Kelly Pannek, Brianna Decker, Kelli Stack, Jocelyne Lamoureux, Gisele Marvin, Hannah Brandt, Hilary Knight, Kacey Bellamy, Alexandra Carpenter, Kendall Coyne, Amanda Kessel, Nicole Hensley, Alex Rigsby, Maddie Rooney, Amanda Pelkey)
2. Kanada (Shannon Szabados, Meghan Agosta, Jocelyn Larocque, Lauriane Rougeau, Rebecca Johnston, Laura Fortino, Jenn Wakefield, Meaghan Mikkelson, Bailey Bram, Halli Krzyzaniak, Brianne Jenner, Haley Irwin, Erin Ambrose, Natalie Spooner, Emily Clark, Marie-Philip Poulin, Emerance Maschmeyer, Genevie Lacasse, Renata Fast, Sarah Davis, Blayre Turnbull, Laura Stacey, Sarah Potomak)
3. Finlandia (Isa Rahunen, Rosa Lindstedt, Anna Kilponen, Jenni Hiirikoski, Mira Jalosuo, Ronja Savolainen, Venla Hovi, Linda Vaelimaeki, Petra Nieminen, Susanna Tapani, Riika Nieminen, Minttu Tuominen, Tanja Niskanen, Sari Kaernae, Michelle Karvinen, Emma Nuutinen, Noora Tulus, Saana Valkama, Sanni Hakala, Sara Saekkinen, Anni Keisala, Eveliina Suonpaeae, Noora Raety)


Kombinacja norweska

Mistrzostwa Świata w Falun (Szwecja) 2015

Gundersen HS100/10 km

1. Johannes Rydzek (Niemcy)
2. Alessandro Pittin (Włochy)
3. Jason Lamy Chappuis (Francja)

Gundersen HS134/10 km

1. Bernhard Gruber (Austria)
2. Francois Braud (Francja)
3. Johannes Rydzek (Niemcy)

Sztafeta HS100/4×5 km

1. Niemcy (Tino Edelmann, Eric Frenzel, Fabia Riessle, Johannes Rydzek)
2. Norwegia (Magnus Moan, Haavard Klemetsen, Mikko Kokslien, Joergen Graabak)
3. Francja (Francois Braud, Maxime Laheurte, Sebastien Lacroix, Jason Lamy Chappuis)


Mistrzostwa Świata w Lahti (Finlandia) 2017

Gundersen HS100/10 km

1. Johannes Rydzek (Niemcy)
2. Eric Frenzel (Niemcy)
3. Bjorn Kircheisen (Niemcy)

Gundersen HS130/10 km

1. Johannes Rydzek (Niemcy)
2. Akito Watabe (Japonia)
3. Francois Braud (Francja)

Sztafeta HS100/ 4x 5 km

1. Niemcy (Bjoern Kircheisen, Eric Frenzel, Fabian Riessle, Johannes Rydzek)
2. Norwegia (Magnus Moan, Mikko Kokslien, Magnus Krog, Joergen Graabak)
3. Austria (Bernhard Gruber, Mario Siedl, Philipp Orter, Paul Gerstgraser)


Łyżwiarstwo figurowe

Mistrzostwa Świata w Saitamie (Japonia) 2014

Soliści

1. Yuzuru Hanyu (Japonia)
2. Tatsuki Machida (Japonia)
3. Javier Fernandez (Hiszpania)

Solistki

1. Mao Asada (Japonia)
2. Julia Lipnickaja (Rosja)
3. Carolina Kostner (Włochy)

Pary sportowe

1. Aliona Sawczenko/Robin Szolkowy (Niemcy)
2. Ksenia Stołbowa/Fiodor Klimow (Rosja)
3. Meagan Duhamel/Eric Radford (Kanada)

Pary taneczne

1. Anna Cappellini/Luca Lanotte (Włochy)
2. Kaitlyn Weaver/Andrew Poje (Kanada)
3. Nathalie Pechalat/Fabien Bourzat (Francja)


Mistrzostwa Świata w Szanghaju (Chiny) 2015

Soliści

1. Javier Fernandez (Hiszpania)
2. Yuzuru Hanyu (Japonia)
3. Denis Ten (Kazachstan)

Solistki

1. Jelizawieta Tuktamyszewa (Rosja)
2. Satoko Miyahara (Japonia)
3. Jelena Radionowa (Rosja)

Pary sportowe

1. Meagam Duhamel/Eric Radford (Kanada)
2. Sui Wenjing/Han Cong (Chiny)
3. Pang Qing/Tong Jian (Chiny)

Pary taneczne

1. Gabriella Papadakis/Guillaume Cizeron (Francja)
2. Madison Chock/Evan Bates (USA)
3. Kaitlyn Weaver/Andrew Poje (Kanada)


Mistrzostwa Świata w Bostonie (USA) 2016

Soliści

1. Javier Fernandez (Hiszpania)
2. Yuzuru Hanyu (Japonia)
3. Boyang Jin (Chiny)

Solistki

1. Jewgienija Miedwiediewa (Rosja)
2. Ashley Wagner (USA)
3. Anna Pogoriła (Rosja)

Pary sportowe

1. Meagan Duhamel/Eric Radford (Kanada)
2. Sui Wenjing/Han Cong (Chiny)
3. Aliona Sawczenko/Bruno Massot (Niemcy)

Pary taneczne

1. Gabriella Papadakis/Guillaume Cizeron (Francja)
2. Maia Shibutani/Alex Shibutani (USA)
3. Madison Chock/Evan Bates (USA)


Mistrzostwa Świata w Helsinkach (Finlandia) 2017

Soliści

1. Yuzuru Hanyu (Japonia)
2. Shoma Uno (Japonia)
3. Boyang Jin (Chiny)

Solistki

1. Jewgienija Miedwiediewa (Rosja)
2. Kaetlyn Osmond (Kanada)
3. Gabrielle Daleman (Kanada)

Pary sportowe

1. Sui Wenjing/Han Cong (Chiny)
2. Aliona Sawczenko/Bruno Massot (Niemcy)
3. Jewgienija Tarasowa/Władymir Morozw (Rosja)

Pary taneczne

1. Tessa Virtue/Scott Moit (Kanada)
2. Gabriella Papadakis/Guillaume Cizeron (Francja)
3. Maia Shibutani/Alex Shibutani (USA)


World Team Trophy w Tokio (Japonia) 2015*

1. USA (Jason Brown, Max Aaron, Gracie Gold, Ashley Wagner, Alexa Scimeca/Chris Knierim, Madison Chock/Evan Bates)
2. Rosja (Sergiej Woronow, Maksym Kowtun, Jelizawieta Tuktamyszewa, Jelena Radionowa, Yuko Kawaguti/Aleksander Smirnow, Jelena Ilinik/Rusłan Żyganszyn)
3. Japonia (Yuzuru Hanyu, Takahito Mura, Satoko Miyahara, Kanako Murakami, Ami Koga/Francis Boudreau-Audet, Cathy Reed/Chris Reed)

World Team Trophy w Tokio (Japonia) 2017*

1. Japonia (Shoma Uno, Yuzuru Hanyu, Mai Mihara, Wakaba Higuchi, Sumire Suto/Francis Boudreau-Audet, Kana Muramoto Chris Reed)
2. Rosja (Michaił Koljada, Maksym Kowtun, Jewgienija Miedwiediewa, Jelena Radionowa, Jewgienija Tarasowa/Władymir Morozow, Jekaterina Bobrowa/Dmitrij Sołowiew)
3. USA (Nathan Chen, Jason Brown, Ashley Wagner, Karen Chen, Ashley Cain/Timothy LeDuc, Madison Chock/Evan Bates)

*Zawody World Team Trophy nie są oficjalnie uznawane za drużynowe mistrzostwa świata, jednak nieformalnie funkcjonują jako takowe. Zasady ich rozgrywania różnią się także nieznacznie od tych, które obowiązują w zawodach drużynowych podczas igrzysk olimpijskich.

Łyżwiarstwo szybkie

Mistrzostwa Świata w Heerenveen (Holandia) 2015

500 metrów mężczyzn

1. Paweł Kuliżnikow (Rosja)
2. Michel Mulder (Holandia)
3. Laurent Dubreuil (Kanada)

500 metrów kobiet

1. Heather Richardson (USA)
2. Brittany Bowe (USA)
3. Nao Kodaira (Japonia)

1000 metrów mężczyzn

1. Shani Davis (USA)
2. Paweł Kuliżnikow (Rosja)
3. Kjeld Nuis (Holandia)

1000 metrów kobiet

1. Brittany Bowe (USA)
2. Heather Richardson (USA)
3. Karolina Erbanova (Czechy)

1500 metrów mężczyzn

1. Denis Juskow (Rosja)
2. Denny Morrison (Kanada)
3. Koen Verweij (Holandia)

1500 metrów kobiet

1. Brittany Bowe (USA)
2. Ireen Wust (Holandia)
3. Heather Richardson (USA)

5000 metrów mężczyzn

1. Sven Kramer (Holandia)
2. Jorrit Bergsma (Holandia)
3. Douwe de Vries (Holandia)

3000 metrów kobiet

1. Martina Sablikova (Czechy)
2. Ireen Wust (Holandia)
3. Marije Joling (Holandia)

10 000 metrów mężczyzn

1. Jorrit Bergsma (Holandia)
2. Erik Jan Kooiman (Holandia)
3. Patrick Beckert (Niemcy)

5000 metrów kobiet

1. Martina Sablikova (Czechy)
2. Carlijn Achtereekte (Holandia)
3. Claudia Pechstein (Niemcy)

Mass start mężczyzn

1. Arjan Stroetinga (Holandia)
2. Fabio Francolini (Włochy)
3. Alexis Contin (Francja)

Mass start kobiet

1. Irene Schouten (Holandia)
2. Ivanie Blondin (Kanada)
3. Mariska Huisman (Holandia)

Sztafeta mężczyzn

1. Holandia (Sven Kramer, Koen Verweij, Douwe de Vries)
2. Kanada (Ted-Jan Bloemen, Danny Morisson, Jordan Belchos)
3. Korea (Lee Seung-hoon, Kim Cheol-min, Ko Byung-wook)

Sztafeta kobiet

1. Japonia (Ayaka Kikuchi, Miho Takgi, Nana Takagi)
2. Holandia (Marije Joling, Marrit Leenstra, Ireen Wust)
3. Rosja (Olga Graf, Julija Skokowa, Natalia Woronina)


Mistrzostwa Świata w Kołomnej (Rosja) 2016

500 metrów mężczyzn

1. Paweł Kuliżnikow (Rosja)
2. Rusłan Muraszow (Rosja)
3. Alex Boisvert-Lacroix (Kanada)

500 metrów kobiet

1. Sang-Hwa Lee (Korea Południowa)
2. Brittany Bowe (USA)
3. Hong Zhang (Chiny)

1000 metrów mężczyzn

1. Jorien ter Mors (Holandia)
2. Heather Richardson-Bergsma (USA)
3. Brittany Bowe (USA)

1000 metrów kobiet

1. Paweł Kuliżnikow (Rosja)
2. Denis Juskow (Rosja)
3. Kjeld Nuis (Holandia)

1500 metrów mężczyzn

1. Denis Juskow (Rosja)
2. Kjeld Nuis (Holandia)
3. Thomas Krol (Holandia)

1500 metrów kobiet

1. Jorien ter Mors (Holandia)
2. Heather Richardson-Bergsma (USA)
3. Brittany Bowe (USA)

5000 metrów mężczyzn

1. Sven Kramer (Holandia)
2. Jorrit Bergsma (Holandia)
3. Sverre Lunde Pedersen (Norwegia)

3000 metrów kobiet

1. Martina Sábliková (Czechy)
2. Ireen Wüst (Holandia)
3. Antoinette de Jong (Holandia)

10 000 metrów mężczyzn

1. Sven Kramer (Holandia)
2. Ted-Jan Bloemen (Kanada)
3. Erik Jan Kooiman (Holandia)

5000 metrów kobiet

1. Martina Sábliková (Czechy)
2. Carien Kleibeuker (Holandia)
3. Irene Schouten (Holandia)

Mass start mężczyzn

1. Seung-Hoon Lee (Korea Południowa)
2. Arjan Stroetinga (Holandia)
3. Alexis Contin (Francja)

Mass start kobiet

1. Ivanie Blondin (Kanada)
2. Bo-Reum Kim (Korea Południowa)
3. Miho Takagi (Japonia)

Sztafeta mężczyzn

1. Holandia (Jan Blokhuijsen, Douwe de Vries, Arjan Stroetinga)
2. Norwegia (Haavard Boekko, Simen Spieler Nilsen, Sverre Lunde Pedersen)
3. Kanada (Jordan Belchos, Tad-Jan Bloemen, Benjamin Donnelly)

Sztafeta kobiet

1. Holandia (Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wust)
2. Japonia (Misaki Oshigiri, Miho Takagi, Nana Takagi)
3. Rosja (Olga Graf, Jelizawieta Kazelina, Natalia Woronina)


Mistrzostwa Świata w Gangneung (Korea Południowa) 2017

500 metrów mężczyzn

1. Jan Smeekens (Holandia)
2. Nico Ihle (Niemcy)
3. Rusłan Muraszow (Rosja)

500 metrów kobiet

1. Nao Kodaira (Japonia)
2. Sang-Hwa Lee (Korea Południowa)
3. Jing Yu (Chiny)

1000 metrów mężczyzn

1. Kjeld Nuis (Holandia)
2. Vincent De Haitre (Kanada)
3. Kai Verbij (Holandia)

1000 metrów kobiet

1. Heather Bergsma (USA)
2. Nao Kodaira (Japonia)
3. Jorien ter Mors (Holandia)

1500 metrów mężczyzn

1. Kjeld Nuis (Holandia)
2. Denis Yuskov (Rosja)
3. Sven Kramer (Holandia)

1500 metrów kobiet

1. Heather Bergsma (USA)
2. Ireen Wüst (Holandia)
3. Miho Takagi (Japonia)

5000 metrów mężczyzn

1. Sven Kramer (Holandia)
2. Jorrit Bergsma (Holandia)
3. Peter Michael (Nowa Zelandia)

3000 metrów kobiet

1. Ireen Wüst (Holandia)
2. Martina Sáblíková (Czechy)
3. Antoinette de Jong (Holandia)

10 000 metrów mężczyzn

1. Sven Kramer (Holandia)
2. Jorrit Bergsma (Holandia)
3. Patrick Beckert (Niemcy)

5000 metrów kobiet

1. Martina Sáblíková (Czechy)
2. Claudia Pechstein (Niemcy)
3. Ivanie Blondin (Kanada)

Mass start mężczyzn

1. Joey Mantia (USA)
2. Alexis Contin (Francja)
3. Olivier Jean (Kanada)

Mass start kobiet

1. Bo-Reum Kim (Korea Południowa)
2. Nana Takagi (Japonia)
3. Heather Bergsma (USA)

Sztafeta mężczyzn

1. Holandia (Jorrit Bergsma, Jan Bloukhuijsen, Douwe de Vries)
2. Nowa Zelandia (Shane Dobbin, Rayon Kay, Peter Michael)
3. Norwegia (Sindre Henriksen, Simen Spieler Nilsen, Sverre Lunde Pedersen)

Sztafeta kobiet

1. Holandia (Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wust)
2. Japonia (Misaki Oshigiri, Miho Takagi, Nana Takagi)
3. Rosja (Olga Graf, Jekaterina Szychowa, Natalia Woronina)

Narciarstwo alpejskie

Mistrzostwa Świata w Beaver Creek (USA) 2015

Zjazd mężczyzn

1. Patrick Kueng (Szwajcaria)
2. Travis Ganong (USA)
3. Beat Feuz (Szwajcaria)

Supergigant mężczyzn

1. Hannes Reichelt (Austria)
2. Dustin Cook (Kanada)
3. Adrien Theaux (Francja)

Slalom gigant mężczyzn

1. Ted Ligety (USA)
2. Marcel Hirscher (Austria)
3. Alexis Pinturault (Francja)

Slalom mężczyzn

1. Jean-Baptiste Grange (Francja)
2. Fritz Dopfer (Niemcy)
3. Felix Neureuther (Niemcy)

Kombinacja mężczyzn

1. Marcel Hirscher (Austria)
2. Kjetill Jansrud (Norwegia)
3. Ted Ligety (USA)

Zjazd kobiet

1. Tina Maze (Słowenia)
2. Anna Fenninger (Austria)
3. Lara Gut (Szwajcaria)

Supergigant kobiet

1. Anna Fenninger (Austria)
2. Tina Maze (Słowenia)
3. Lindsey Vonn (USA)

Slalom gigant kobiet

1. Anna Fenninger (Austria)
2. Viktoria Rebensburg (Niemcy)
3. Jessica Lindell-Vikarby (Szwecja)

Slalom kobiet

1. Mikaela Shiffrin (USA)
2. Frida Hansdotter (Szwecja)
3. Sarka Strachova (Czechy)

Kombinacja kobiet

1. Tina Maze (Słowenia)
2. Nicole Hosp (Austria)
3. Michaela Kirchgasser (Austria)

Drużynówka

1. Austria (Eva-Maria Brem, Michaela Kirchgasser, Nicole Hosp, Marcel Hirscher, Christoph Noesig, Philipp Schoerghofer)
2. Kanada (Candace Crawford, Erin Mielzynski, Maria-Pier Prefontaine, Phil Brown, Trevor Philip, Erik Read)
3. Szwecja (Maria Pietilae Holmner, Anna Swenn-Larsson, sara Hector, Mattias Hargin, Andre Myhrer, Markus Larsson)


Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz 2017 (Szwajcaria)

Zjazd mężczyzn

1. Beat Feuz (Szwajcaria)
2. Erik Guay (Kanada)
3. Max Franz (Austria)

Supergigant mężczyzn

1. Erik Guay (Kanada)
2. Kjetill Jansrud (Norwegia)
3. Manuel Osborne-Paradis (Kanada)

Slalom gigant mężczyzn

1. Marcel Hirscher (Austria)
2. Roland Leitinger (Austria)
3. Leif Kristian Nestvold-Haugen (Norwegia)

Slalom mężczyzn

1. Marcel Hirscher (Austria)
2. Manuel Feller (Austria)
3. Felix Neureuther (Niemcy)

Kombinacja mężczyzn

1. Luca Aerni (Szwajcaria)
2. Marcel Hirscher (Austria)
3. Mauro Caviezel (Szwajcaria)

Zjazd kobiet

1. Ilka Stuhec (Słowenia)
2. Stephanie Venier (Austria)
3. Lindsey Vonn (USA)

Supergigant kobiet

1. Nicole Schmidhofer (Austria)
2. Tina Weirather (Liechtenstein)
3. Lara Gut (Szwajcaria)

Slalom gigant kobiet

1. Tessa Worley (Francja)
2. Mikaela Shiffrin (USA)
3. Sofia Goggia (Włochy)

Slalom kobiet

1. Mikaela Shiffrin (USA)
2. Wendy Holdener (Szwajcaria)
3. Frida Hansdotter (Szwecja)

Kombinacja kobiet

1. Wendy Holdener (Szwajcaria)
2. Michelle Gisin (Szwajcaria)
3. Michaela Kirchgasser (Austria)

Drużynówka

1. Francja (Adeline Baud Mugnier, Nastasia Noens, Tessa Worley, Mathieu Faivre, Julien Lizeroux, Alixis Pinturault)
2. Słowacja (Teraz Jancova, Veronika Velez-Zuzulova, Petra Vlhova, Matej Falat, Adam Zampa, Andreas Zampa)
3. Szwecja (Frida Hansdotter, Maria Pietilae Holmner, Emelie Wikstroem, Mattias Hargin, Gustav Lunbaeck, Andre Myhrer)

Narciarstwo dowolne

Mistrzostwa Świata w Kreichsbergu (Austria) 2015

Skoki akrobatyczne mężczyzn

1. Guangpu Qi (Chiny)
2. Alex Bowen (Stany Zjednoczone)
3. Maksim Huscik (Białoruś)

Jazda po muldach mężczyzn

1. Anthony Benna (Francja)
2. Mikael Kingsbury (Kanada)
3. Aleksander Szmyszlajew (Rosja)

Slopestyle mężczyzn

1. Fabian Boesch (Szwajcaria)
2. Russell Henshaw (Australia)
3. Noah Wallace (Stany Zjednoczone)

Halfpipe mężczyzn

1. Kyle Smaine (Stany Zjednoczone)
2. Joffrey Pollet-Villard (Francja)
3. Yannic Lejren (Szwajcaria)

Skicross mężczyzn

1. Filip Flisar (Słowenia)
2. Jean Frederic Chapuis (Francja)
3. Victor Oehling Norberg (Szwecja)

Skoki akrobatyczne kobiet

1. Laura Peel (Australia)
2. Kiley McKinnon (Stany Zjednoczone)
3. Mengtao Xu (Chiny)

Jazda po muldach kobiet

1. Justine Dufour-Lapointe (Kanada)
2. Hannah Kearney (Stany Zjednoczone)
3. Britteny Cox (Australia)

Slopestyle kobiet

1. Lisa Zimmermann (Niemcy)
2. Katie Summerhayes (Wielka Brytania)
3. Zuzana Stromkowa (Słowacja)

Halfpipe kobiet

1. Virginie Faivre (Szwajcaria)
2. Cassie Sharpe (Kanada)
3. Mirjam Jager (Szwajcaria)

Skicross kobiet

1. Andrea Limbacher (Austria)
2. Ophelie David (Francja)
3. Fanny Smith (Szwajcaria)


Mistrzostwa Świata w Sierra Nevadzie (Hiszpania) 2017

Skoki akrobatyczne mężczyzn

1. Jonathan Lillis (Stany Zjednoczone)
2. Guangpu Qi (Chiny)
3. David Morris (Australia)

Jazda po muldach mężczyzn

1. Ikuma Horishima (Japonia)
2. Benjamin Cavet (Francja)
3. Mikael Kingsbury (Kanada)

Slopestyle mężczyzn

1. McRae Williams (Stany Zjednoczone)
2. Gus Kenworthy (Stany Zjednoczone)
3. James Woods (Wielka Brytania)

Halfpipe mężczyzn

1. Aaron Blunck (Stany Zjednoczone)
2. Michael Riddle (Kanada)
3. Kevin Rolland (Francja)

Skicross mężczyzn

1. Victor Oehling Norberg (Szwecja)
2. Jamie Prebble (Nowa Zelandia)
3. Francois Place (Francja)

Skoki akrobatyczne kobiet

1. Ashley Caldwell (Stany Zjednoczone)
2. Danielle Scott (Australia)
3. Mengtao Xu (Chiny)

Jazda po muldach kobiet

1. Britteny Cox (Australia)
2. Perrine Laffont (Francja)
3. Justine Dufour-Lapointe (Kanada)

Slopestyle kobiet

1. Tess Ledeux (Francja)
2. Emma Dahlstroem (Szwecja)
3. Isabel Atkin (Wielka Brytania)

Halfpipe kobiet

1. Ayana Onozuka (Japonia)
2. Marie Martinod (Francja)
3. Devin Logan (Stany Zjednoczone)

Skicross kobiet

1. Sandra Naeslund (Szwecja)
2. Fanny Smith (Szwajcaria)
3. Ophelle David (Francja)

Saneczkarstwo

Mistrzostwa Świata w Siguldzie (Łotwa) 2015

Jedynki mężczyzn

1. Semen Pawliczenko (Rosja)
2. Felix Loch (Niemcy)
3. Wolfgang Kindl (Austria)

Dwójki

1. Tobias Wendl/Tobias Arlt(Niemcy)
2. Peter Penz/Georg Fischler(Austria)
3. Christian Oberstolz/Patrick Gruber (Włochy)

Jedynki kobiet

1. Natalie Geisenberger (Niemcy)
2. Tatiana Iwanowa (Rosja)
3. Tatjana Hüfner (Niemcy)

Sztafeta

1. Natalie Geisenberger, Felix Loch, Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)
2. Tatiana Iwanowa, Semen Pawliczenko, Andrej Bogdanow/Andrej Medwedew (Rosja)
3. Alex Gough, Samuel Edney, Tristan Walker/Justin Snith (Kanada)


Mistrzostwa Świata w Königssee (Niemcy) 2016

Jedynki mężczyzn

1. Felix Loch(Niemcy)
2. Roman Repilow (Rosja)
3. Wolfgang Kindl (Austria)

Jedynki kobiet

1. Natalie Geisenberger (Niemcy)
2. Martina Kocher (Szwajcaria)
3. Tatiana Iwanowa (Rosja)

Dwójki

1. Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)
2. Toni Eggert/Sascha Benecken (Niemcy)
3. Christian Oberstolz/Patrick Gruber (Włochy)

Sztafeta

1. Natalie Geisenberger, Felix Loch, Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)
2. Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks, Andris Šics/Juris Šics (Łotwa)
3. Alex Gough, Mitchel Malyk, Tristan Walker/Justin Snith (Kanada)


Mistrzostwa Świata w Igls (Austria) 2017

Jedynki mężczyzn

1. Wolfgang Kindl (Austria)
2. Roman Repilov (Rosja)
3. Dominik Fischnaller (Włochy)

Jedynki kobiet

1. Tatjana Hüfner (Niemcy)
2. Erin Hamlin (USA)
3. Kimberley McRae (Kanada)

Dwójki

1. Toni Eggert/Sascha Benecken (Niemcy)
2. Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)
3. Robin Geueke/David Gamm (Niemcy)

Sztafeta

1. Tatjana Hüfner, Johannes Ludwig, Toni Eggert/Sascha Benecken (Niemcy)
2. Erin Hamlin, Tucker West, Matthew Mortensen/Jayson Terdiman (USA)
3. Tatiana Iwanowa, Roman Repilow, Aleksander Denisjew/Władysław Antonow (Rosja)


Short track

Mistrzostwa Świata w Montrealu (Kanada) 2014

500 metrów mężczyzn

1. Dajing Wu (Chiny)
2. J. R. Celski (USA)
3. Charles Hamelin (Kanada)

500 metrów kobiet

1. Seung-Hi Park (Korea Południowa)
2. Elise Christie (Wielka Brytania)
3. Kexin Fan (Chiny)

1000 metrów mężczyzn

1. Victor An (Rosja)
2. Sjinkie Knegt (Holandia)
3. Se Yeong Park (Korea Południowa)

1000 metrów kobiet

1. Suk Hee Shim (Korea Południowa)
2. Seung-Hi Park (Korea Południowa)
3. Valerie Maltais (Kanada)

1500 metrów mężczyzn

1. Charles Hamelin (Kanada)
2. Tianyu Han (Chiny)
3. Se Yeong Park (Korea Południowa)

1500 metrów kobiet

1. Suk Hee Shim (Korea Południowa)
2. Kim A Lang (Korea Południowa)
3. Seung-Hi Park (Korea Południowa)

Sztafety mężczyzn

1. Holandia (Daan Breeuwsma, Ners Kerstholt, Sjinkie Knegt, Freek van der Wart)
2. Korea Południowa (Kim Yun-jae, Lee Han-bin, Lee Ho-suk, Park Se-yeong, Sin Da-woon)
3. Wielka Brytania (Jon Eley, Richard Shoebridge, Paul Stanley, Jack Whelbourne)

Sztafety kobiet

1. Chiny (Fan Kexin, Han Yutong, Kong Xue, Liu Qiuhong)
2. Kanada (Marie-Eve Drolet, Marianne St-Gelais, Jessica Gregg, Jessica Hewitt, Valerie Maltais)3. Włochy (Arianna Fontana, Cecilia Maffei, Lucia Peretti, Elena Viviani)


Mistrzostwa Świata w Moskwie (Rosja) 2015

500 metrów mężczyzn

1. Dajing Wu (Chiny)
2. Shaolin Liu (Węgry)
3. Tianyu Han (Chiny)

500 metrów kobiet

1. Kexin Fan (Chiny)
2. Elise Christie (Wielka Brytania)
3. Arianna Fontana (Włochy)

1000 metrów mężczyzn

1. Se Yeong Park (Korea Południowa)
2. Charles Hamelin (Kanada)
3. Jingnan Shi (Chiny)

1000 metrów kobiet

1. Minjeong Choi (Korea Południowa)
2. Elise Christie (Wielka Brytania)
3. Arianna Fontana (Włochy)

1500 metrów mężczyzn

1. Semen Elistratov (Rosja)
2. Sjinkie Knegt (Holandia)
3. Charles Hamelin (Kanada)

1500 metrów kobiet

1. Arianna Fontana (Włochy)
2. Suk Hee Shim (Korea Południowa)
3. Minjeong Choi (Korea Południowa)

Sztafety mężczyzn

1. Chiny (Wu Dajing, Chen Dequan, Xu Hogzhi, Han Tianyu, Shi Jingnan)
2. Węgry (Viktor Knoch, Csaba Burjan, Sandor Liu Shaolin, Liu Shaoang)
3. Holandia (Daan Breeuwsma, Freek van der Wart, Sjinkie Knegt, Mark Prinsen)

Sztafety kobiet

1. Korea Południowa (Noh Do-hee, Shim Suk-hee, Kim A-lang, Choi Min-jeong, Jeon Ji-soo)
2. Chiny (Fan Kexin, Han Yutong, Lin Yue, Tao Jiaying, Zhou Yang)
3. Włochy (Arianna Fontana, Lucia Peretti, Elena Viviani, Arianna Valcepina)


Mistrzostwa Świata w Seulu (Korea Południowa) 2016

500 metrów mężczyzn

1. Shaolin Liu (Węgry)
2. Dajing Wu (Chiny)
3. Shaoang Liu (Węgry)

500 metrów kobiet

1. Kexin Fan (Chiny)
2. Marianne St-Gelais (Kanada)
3. Chunyu Qu (Chiny)

1000 metrów mężczyzn

1. Charles Hamelin (Kanada)
2. Samuel Girard (Kanada)
3. Dajing Wu (Chiny)

1000 metrów kobiet

1. Minjeong Choi (Korea Południowa)
2. Elise Christie (Wielka Brytania)
3. Kasandra Bradette (Kanada)

1500 metrów mężczyzn

1. Tianyu Han (Chiny)
2. Shaoang Liu (Węgry)
3. Se Yeong Park (Korea Południowa)

1500 metrów kobiet

1. Marianne St-Gelais (Kanada)
2. Minjeong Choi (Korea Południowa)
3. Elise Christie (Wielka Brytania)

Sztafety mężczyzn

1. Chiny (Shi Jingnan, Wu Dajing, Han Tianyu, Xu Hngzhi)
2. Kanada (Charle Cournoyer, Alexander Fathoullin, Samuel Girard, Charles Hamelin)
3. Korea Południowa (Kwak Yoon-gy, Seo Yi-ra, Park Ji-won, Park Se-yeong)

Sztafety kobiet

1. Korea Południowa (Noh Do-hee, Shim Suk-hee, Choi Min-jeong, Lee Eun-byul, Kim Alang)
2. Kanada (Marianne St-Gelais, Valerie Maltais, Audrey Phaneuf, Kasandra Bardette, Namastee Harris-Gauthier)
3. Rosja (Sofia Proswirnowa, Jekaterina Jefremenkowa, Jemina Malagicz, Jewgienija Zacharowa)


Mistrzostwa Świata w Rotterdamie (Holandia) 2017

500 metrów mężczyzn

1. Sjinkie Knegt (Holandia)
2. Dajing Wu (Chiny)
3. Yi Ra Seo (Korea Południowa)

500 metrów kobiet

1. Kexin Fan (Chiny)
2. Marianne St-Gelais (Kanada)
3. Ji Yoo Kim (Korea Południowa)

1000 metrów mężczyzn

1. Yi Ra Seo (Korea Południowa)
2. Shaoang Liu (Węgry)
3. Charles Hamelin (Kanada)

1000 metrów kobiet

1. Elise Christie (Wielka Brytania)
2. Marianne St-Gelais (Kanada)
3. Suzanne Schulting (Holandia)

1500 metrów mężczyzn

1. Sin da Woon (Korea Południowa)
2. Samuel Girard (Kanada)
3. Yi Ra Seo (Korea Południowa)

1500 metrów kobiet

1. Elise Christie (Wielka Brytania)
2. Marianne St-Gelais (Kanada)
3. Suk Hee Shim (Korea Południowa)

Sztafety mężczyzn

1. Holandia (Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser)
2. Chiny (Wu Dajing, Xu Hongzhi, Han Tianyu, Ren Ziwei)
3. Węgry (Viktor Knoch, Csaba Burjan, Sandor Liu Shaolin, Liu Shaoang)

Sztafety kobiet

1. Chiny (Fan Kexin, Gou Yihan, Lin Yue, Zang Yize)
2. Węgry (Bernadett Heidum, Andrea Keszler, Sara Bacskai, Petra Jaszapati)
3. Japonia (Ayuko Ito, Hitomi Saito, Sumire Kikuchi, Aoi Watanabe)


Skeleton

Mistrzostwa Świata w Winterberdze (Niemcy) 2015

Skeleton mężczyzn

1. Martins Dukurs (Łotwa)
2. Aleksandr Trietjakow (Rosja)
3. Tomass Dukurs (Łotwa)

Skeleton kobiet

1. Elisabeth Yarnold (Wielka Brytania)
2. Jacquelline Loelling (Niemcy)
3. Elisabeth Vathje (Kanada)


Mistrzostwa Świata w Igls (Autsria) 2016

Skeleton mężczyzn

1. Martins Dukurs (Łotwa)
2. Aleksandr Trietjakow (Rosja)
3. Yun Sung Bin (Korea Południowa)

Skeleton kobiet

1. Tina Hermann (Niemcy)
2. Janina Flock (Austria)
3. Jelena Nikitina (Rosja)


Mistrzostwa Świata w Koenigssee (Niemcy) 2017

Skeleton mężczyzn

1. Martins Dukurs (Łotwa)
2. Axel Jungk (Niemcy)
3. Nikita Triegubow (Rosja)

Skeleton kobiet

1. Jacquelline Loelling (Niemcy)
2. Tina Hermann (Niemcy)
3. Elizabeth Yarnold (Wielka Brytania)


Skoki narciarskie

Mistrzostwa Świata w Falun (Szwecja)

Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni normalnej

1. Rune Velta (Norwegia)
2. Severin Freund (Niemcy)
3. Stefan Kraft (Austria)

Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni dużej

1. Severin Freund (Niemcy)
2. Gregor Schlierenzauer (Austria)
3. Rune Velta (Norwegia)

Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej

1. Norwegia (Anders Bardal, Anders Jacobsen, Anders Fannemel, Rune Velta)
2. Austria (Stefan Kraft, Nichael Hayboeck, Manuel Poppinger, Gregor Schlierenzauer)
3. Polska (Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro, Kamil Stoch)

Konkurs indywidualny kobiet na skoczni normalnej

1. Carina Vogt (Niemcy)
2. Yuki Ito (Japonia)
3. Daniela Iraschko-Stoltz (Austria)


Mistrzostwa Świata w Lahti (Finlandia) 2017

Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni normalnej

1. Stefan Kraft (Austria)
2. Andreas Wellinger (Niemcy)
3. Markus Eisenbichler (Niemcy)

Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni dużej

1. Stefan Kraft (Austria)
2. Andreas Wellinger (Niemcy)
3. Piotr Żyła (Polska)

Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej

1. Polska (Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Kamil Stoch)
2. Norwegia (Anders Fannemel, Johann Andre Forfang, Daniel-Andre Tande, Andreas Stjernen)
3. Austria (Michael Hayboeck, Manuel Fettner, Grego Schlierenzauer, Stefan Kraft)

Konkurs indywidualny kobiet na skoczni normalnej

1. Carina Vogt (Niemcy)
2. Yuki Ito (Japonia)
3. Sara Takanashi (Japonia)


Snowboard

Mistrzostwa Świata w Kreichsbergu (Austria) 2015

Snowboardcross mężczyzn

1. Luca Matteotti (Włochy)
2. Kevin Hill (Kanada)
3. Nick Baumgartner (Stany Zjednoczone)

Halfpipe mężczyzn

1. Scotty James (Australia)
2. Yiwei Zhang (Chiny)
3. Tim Kevin Ravnjak (Słowenia)

Slopestyle mężczyzn

1. Ryan Stassel (Stany Zjednoczone)
2. Roope Tonteri (Finlandia)
3. Kyle Mack (Stany Zjednoczone)

Slalom gigant równoległy

1. Andriej Sobolew (Rosja)
2. Zan Kosir (Słowenia)
3. Benjamin Karl (Austria)

Big Air mężczyzn

1. Roope Tonteri (Finlandia)
2. Darcy Sharpe (Kanada)
3. Kyle Mack (Stany Zjednoczone)

Snowboardcross kobiet

1. Lindsey Jacobellis (Stany Zjednoczone)
2. Nelly Moenne Loccoz (Francja)
3. Michela Moioli (Włochy)

Halfpipe kobiet

1. Xuetong Cai (Chiny)
2. Queralt Castellet (Hiszpania)
3. Clemence Grimal (Francja)

Slopestyle kobiet

1. Miyabi Onitsuka (Japonia)
2. Anna Gasser (Austria)
3. Klaudia Medlowa (Słowacja)

Slalom gigant równoległy

1. Claudia Riegler (Austria)
2. Alena Zawarzina (Rosja)
3. Tomoka Takeuchi (Japonia)

Big Air kobiet

1. Elena Koenz (Szwajcaria)
2. Merika Enna (Finlandia)
3. Sina Candrian (Szwajcaria)


Mistrzostwa Świata w Sierra Nevadzie (Hiszpania) 2017

Snowboardcross mężczyzn

1. Pierre Vaultier (Francja)
2. Lucas Eguibar (Hiszpania)
3. Alex Pullin (Australia)

Halfpipe mężczyzn

1. Scotty James (Australia)
2. Yuri Podlatchikov (Szwajcaria)
3. Patrick Burgener (Szwajcaria)

Slopestyle mężczyzn

1. Seppe Smits (Belgia)
2. Nicolas Huber (Szwajcaria)
3. Chris Corning (Stany Zjednoczone)

Slalom gigant równoległy mężczyzn

1. Andreas Prommegger (Austria)
2. Benjamin Karl (Austria)
3. Nevin Galmarini (Szwajcaria)

Big Air mężczyzn

1. Stale Sandbech (Norwegia)
2. Chris Corning (Stany Zjednoczone)
3. Marcus Kleveland (Norwegia)

Snowboardcross kobiet

1. Lindsey Jacobellis (Stany Zjednoczone)
2. Chloe Trespeuch (Francja)
3. Michela Moioli (Włochy)

Halfpipe kobiet

1. Xuetong Cai (Chiny)
2. Haruno Matsumoto (Japonia)
3. Clemence Grimal (Francja)

Slopestyle kobiet

1. Laurie Blouin (Kanada)
2. Zoi Sadowski Synnott (Nowa Zelandia)
3. Miyabi Onitsuka (Japonia)

Slalom gigant równoległy kobiet

1. Ester Ledecka (Czechy)
2. Patrizia Kummer (Szwajcaria)
3. Jekaterina Tudiegieszewa (Rosja)

Big Air kobiet

1. Anna Gasser (Austria)
2. Enni Rukajarwi (Finlandia)
3. Silje Norendal (Norwegia)

Tabela medalowa

Miejsce

Kraj Złote Srebrne Brązowe Razem
1. Niemcy 39 26 18 83
2. USA 27 21 24 72
3. Norwegia 26 19 22 67
4. Holandia 22 17 16 55
5. Rosja 21 21 21 63
6. Francja 18 19 23 60
7. Austria 17 15 13 45
8. Kanada 16 39 23 78
9. Chiny 14 8 13 35
10. Korea Południowa 12 7 12 31
11. Szwajcaria 11 8 15 34
12. Japonia 9 15 7 31
13. Czechy 8 6 5 19
14. Szwecja 6 13 10 29
15. Słowenia 5 2 1 8
16. Wielka Brytania 4 5 6 15
17. Australia 4 2 3 9
18. Łotwa 4 2 2 8
19. Włochy 4 4 14 22
20. Finlandia 2 6 10 18
21. Hiszpania 2 2 1 5
22. Węgry 1 5 2 8
23. Polska 1 1 4 6
24. Ukraina 1 1 3 5
25. Belgia 1 1
26. Nowa Zelandia 3 1 4
27. Słowacja 1 2 3
28. Białoruś 1 1 2
29. Dania 1 1
30. Liechtenstein 1 1
31. Kazachstan 1

1

Back

Tabela medalowa by Radosław Kępys

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password