IO 2028: LA Clippers Foundation pomoże w odbudowie miasta!

LA Clippers Foundation przeznaczy 10 milionów dolarów na L.A. Park Foundations, która pomoże odnowić 350 boisk koszykówki do 2021 roku w Los Angeles.

Steve Ballmer, zarządzający LA Clippers wraz z żoną przyczynią się do rozwoju miasta, które w 2028 roku zorganizuje igrzyska olimpijskie.

Dzięki tego typu darom Los Angeles znacznie się rozwinie, co tylko poprawi ich sytuację.Jak powiedział Eric Garcetti: „Sport zawsze był motorem napędowym dla społecznych zmian, a ta hojna darowizna jest nadzwyczajną inwestycją w nasze dzieci I społeczności. Jestem wdzięczny za taki hojny gest i zaangażowanie w przyszłość naszego miasta.”

108 boisk w halach oraz 236 na świeżym powietrzu potrzebują renowacji, by znowu móc z nich w pełni korzystać. Ten datek ma wystarczyć do tego, by naprawić wszystkie te place.

„Los Angeles jest miastem, które niesie za sobą niezwykłe możliwości. Każde dziecko powinno z nich skorzystać, żeby za kilka lat stało się wielkim zawodnikiem pokroju Lou Williamsa. Wierzymy, że dzieci powinny spróbować spełnić swój „American Dream”, a my chcemy im w tym pomóc” – powiedział Ballmer.

źródło: insidethegames.biz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password