Isia znów zwycięska

Agnieszka Radwańska odniosła kolejne zwycięstwo w Indian Wells. Tym razem wyższość Isi musiała uznać Flavia Panetta.

Pozostająca wciąż w znakomitej formie Agnieszka, rozstawiona w Indian Wells z numerem 5 pokonała Włoszkę w dwóch krótkich setach 6:4, 6:2. Polka dominowała w każdym elemencie tenisowego rzemiosła, przełamując rywalke w pierwszym secie raz, zaś w drugim dwa razy. W kolejnej rundzie przeciwniczką naszej najlepszej tenisistki będzie Jamie Hampton z USA. Ten mecz prawdopodobnie jutro. Jeśli Polka go wygra, trafi zapewne na Viktorię Azarenkę, która jako jedyna tenisistka w tym roku znajduje sposób na Radwańską.

Tymczasem w turnieju deblowym mężczyzn zaprezentował się dziś Łukasz Kubot. Niestety grając w parze z Czechem Tomasem Bedrychem przegrał z rozstawioną z numerem 4. parą Robert Lindstedt (Szwecja) – Horia Tecau (Rumuinia) 3:6 5:7.