Kalendarz

Kiedy kibicujemy Kalendarz imprez sportowych

czwartek, 18 stycznia

  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - VICTOR Polish Junior Przemyśl
  • Badminton - Swedish Open 2018 Lund
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Snowboard, Puchar Świata - Slopestyle Laax (SUI)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Laax (SUI)
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

piątek, 19 stycznia

  • Judo - Grand Prix Tunis
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Zjazd Cortina d'Ampezzo
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - VICTOR Polish Junior Przemyśl
  • Badminton - Swedish Open 2018 Lund
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Kolarstwo torowe, Puchar Świata - Mińsk
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Erzurum (TUR)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slopestyle Laax (SUI)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Laax (SUI)
  • Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata Erfurt
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Ski cross Idre (SWE)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Jazda po muldach Megeve (FRA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Slopestyle Mammoth (USA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Skoki akrobatyczne Lake Placid
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Supergigant Kitzbühel
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Paryż
  • Szermierka - Puchar Świata (szpada) Havana
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

sobota, 20 stycznia

  • Judo - Grand Prix Tunis
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - VICTOR Polish Junior Przemyśl
  • Badminton - Swedish Open 2018 Lund
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów, Mistrzostwa Europy Juniorów Winterberg
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Lillehammer
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Norwegia) Norwegia
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Chaux-Neuve) Chaux-Neuve
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Kolarstwo torowe, Puchar Świata - Mińsk
  • Snowboard - Puchar Europy, Slopestyle Font Romeu (FRA)
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom Równoległy Lachtal (AUT)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slalom Gigant Równoległy Rogla (SLO)
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Erzurum (TUR)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Laax (SUI)
  • Biegi narciarskie - Puchar Świata – sprint stylem klasycznym Planica
  • Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata Erfurt
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Ski cross Idre (SWE)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Jazda po muldach Megeve (FRA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Jazda po muldach Tremblant (CAN)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Ski cross Nakiska (JPN)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Halfpipe Mammoth (USA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Skoki akrobatyczne Lake Placid
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Zjazd Cortina d'Ampezzo
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Zjazd Kitzbühel
  • Szermierka - Puchar Świata Juniorów (szabla) Phoenix
  • Szermierka - Puchar Świata Juniorów (szabla) Segovia
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Paryż
  • Szermierka - Puchar Świata (szpada) Havana
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

niedziela, 21 stycznia

  • Judo - Grand Prix Tunis
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Żeglarstwo - Puchar Świata w Miami
  • Badminton - VICTOR Polish Junior Przemyśl
  • Badminton - Swedish Open 2018 Lund
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów, Mistrzostwa Europy Juniorów Winterberg
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Lillehammer
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Norwegia) Norwegia
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Chaux-Neuve) Chaux-Neuve
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Kolarstwo torowe, Puchar Świata - Mińsk
  • Snowboard - Puchar Europy, Big Air Font Romeu (FRA)
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom Równoległy Lachtal (AUT)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slalom Gigant Równoległy Rogla (SLO)
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Erzurum (TUR)
  • Biegi narciarskie - Puchar Świata – 10/15 km stylem klasycznym Planica
  • Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata Erfurt
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Supergigant Cortina d'Ampezzo
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Slalom Kitzbühel
  • Szermierka - Puchar Świata Juniorów (szabla) Phoenix
  • Szermierka - Puchar Świata Juniorów (szabla) Segovia
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Paryż
  • Szermierka - Puchar Świata (szpada) Havana
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

poniedziałek, 22 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Żeglarstwo - Puchar Świata w Miami
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa 4 Kontynentów Taipei

wtorek, 23 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Żeglarstwo - Puchar Świata w Miami
  • Badminton - DAIHATSU Indonesia Masters Jackarta
  • Snowboard - Puchar Europy, Slopestyle Vars (FRA)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Slalom gigant Kronplatz
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Slalom Schladming
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa 4 Kontynentów Taipei

środa, 24 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Żeglarstwo - Puchar Świata w Miami
  • Badminton - DAIHATSU Indonesia Masters Jackarta
  • Snowboard - Puchar Europy, Big Air Vars (FRA)
  • Biathlon - Mistrzostwa Europy Ridnaun-Val Ridanna
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa 4 Kontynentów Taipei

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password