Kalendarz

Kiedy kibicujemy Kalendarz imprez sportowych

środa, 18 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Hokej na trawie, Liga Światowa - Liga Światowa kobiet – II runda Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Badminton - Malaysia Masters 2017 Kuala Lumpur
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - MŚ U20 dywizji III Dunedin

czwartek, 19 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Hokej na trawie, Liga Światowa - Liga Światowa kobiet – II runda Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Badminton - Polish Junior 2017 Imielin
  • Badminton - Swedish Masters 2017 Uppsala
  • Badminton - Malaysia Masters 2017 Kuala Lumpur
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata Kobiet Zao
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Solitude
  • Skeleton - Puchar Europy Altenberg
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - MŚ U20 dywizji III Dunedin

piątek, 20 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Hokej na trawie, Liga Światowa - Liga Światowa kobiet – II runda Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Skoki narciarskie - Puchar Kontynentalny Mężczyzn Sapporo
  • Badminton - Polish Junior 2017 Imielin
  • Badminton - Swedish Masters 2017 Uppsala
  • Badminton - Malaysia Masters 2017 Kuala Lumpur
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata Kobiet Zao
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe, Slopestyle Laax
  • Snowboard - Puchar Europy, Slopestyle, Big Air Piła
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom gigant równoległy Livigno
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Solitude
  • Skeleton - Puchar Europy Altenberg
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Supergigant Kitzbühel
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - MŚ U20 dywizji III Dunedin
  • Szermierka - Puchar Świata – Floret mężczyzn indywidualnie Paryż
  • Szermierka - Puchar Świata – Szpada kobiet indywidualnie Barcelona

sobota, 21 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Hokej na trawie, Liga Światowa - Liga Światowa kobiet – II runda Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Saneczkarstwo - Mistrzostwa Europy juniorów Oberhof (GER)
  • Skoki narciarskie - Puchar Kontynentalny Mężczyzn Sapporo
  • Badminton - Polish Junior 2017 Imielin
  • Badminton - Swedish Masters 2017 Uppsala
  • Badminton - Malaysia Masters 2017 Kuala Lumpur
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata Kobiet Zao
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Otepaa) Otepää
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Chaux-Neuve) Chaux-Neuve
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe, Slopestyle Laax
  • Snowboard - Puchar Europy, Slopestyle, Big Air Piła
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom gigant równoległy Livigno
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Solitude
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Ski cross Megeve (FRA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Jazda po muldach Val St. Come (CAN)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Zjazd Kitzbühel
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata Mężczyzn Zakopane
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - MŚ U20 dywizji III Dunedin
  • - Puchar Świata – 10/15 km stylem klasycznym Ulricehamn
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Zjazd Garmisch Partenkirchen
  • Szermierka - Puchar Świata – Floret mężczyzn indywidualnie Paryż
  • Szermierka - Puchar Świata – Szpada kobiet indywidualnie Barcelona

niedziela, 22 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Hokej na trawie, Liga Światowa - Liga Światowa kobiet – II runda Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Łucznictwo - Halowy Puchar Świata Nimes
  • Biathlon - Puchar Świata Antholz-Anterselva
  • Saneczkarstwo - Mistrzostwa Europy juniorów Oberhof (GER)
  • Skoki narciarskie - Puchar Kontynentalny Mężczyzn Sapporo
  • Badminton - Polish Junior 2017 Imielin
  • Badminton - Swedish Masters 2017 Uppsala
  • Badminton - Malaysia Masters 2017 Kuala Lumpur
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Otepaa) Otepää
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Chaux-Neuve) Chaux-Neuve
  • Snowboard, Puchar Świata - Snowboardcross Solitude
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Ski cross Megeve (FRA)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Slalom Kitzbühel
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - MŚ U20 dywizji III Dunedin
  • Biegi narciarskie - Puchar Świata – sztafety Ulricehamn
  • - Drużynowy Puchar Świata – Floret Mężczyzn Paryż
  • Szermierka - Drużynowy Puchar Świata – Szpada Kobiet Barcelona
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Supergigant Garmisch Partenkirchen

poniedziałek, 23 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Biathlon - Otwarte Mistrzostwa Europy Duszniki Zdrój
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom gigant równoległy Rogla

wtorek, 24 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy - Australian Open Melbourne
  • Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Seniorów Francja
  • Tenis stołowy, Kwalifikacje - Kwalifikacje drużynowych ME kobiet : Polska – Hiszpania
  • Tenis stołowy, Kwalifikacje - Kwalifikacje drużynowych ME mężczyzn : Belgia – Polska
  • Biathlon - Otwarte Mistrzostwa Europy Duszniki Zdrój
  • Badminton - India Masters 2017 Lucknow
  • Snowboard - Puchar Europy, Slopestyle Vars
  • Snowboard - Puchar Europy, Slalom gigant równoległy Rogla
  • Bobsleje - Puchar Europy Winterberg
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Slalom Schladming
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Slalom gigant Kronplatz

Brak komentarzy.