Kalendarz

Kiedy kibicujemy Kalendarz imprez sportowych

czwartek, 11 stycznia

  • Tenis ziemny, WTA - Hobart International Hobart
  • Tenis ziemny, WTA, ATP - Sydney International Sydney
  • Tenis ziemny, ATP - ASB Classic Auckland
  • Badminton - PRINCESS SIRIVANNAVARI Thailand Masters Bangkok
  • Badminton - YONEX Estonian International Tallin
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów Igls
  • Snowboard - Puchar Europy, Big Air Kopaonik (SRB)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Snowmass (USA)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slopestyle Snowmass (USA)
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IB Krynica
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IA Asiago
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet elity Dmitrov
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Biathlon - Puchar IBU Arber
  • Biathlon - Puchar Świata Rupholding
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Jazda po muldach Deer Valley
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz

piątek, 12 stycznia

  • Tenis ziemny, WTA - Hobart International Hobart
  • Tenis ziemny, WTA, ATP - Sydney International Sydney
  • Tenis ziemny, ATP - ASB Classic Auckland
  • Piłka ręczna, Eliminacje - Turniej prekwalifikacyjny do MŚ 2019 Portugalia
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - PRINCESS SIRIVANNAVARI Thailand Masters Bangkok
  • Badminton - YONEX Estonian International Tallin
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów Igls
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Ruka) Ruka
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Val di Fiemme) Val di Fiemme
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata mężczyzn Tauplitz/Bad Mitterndorf
  • Snowboard - Puchar Europy, Big Air Kopaonik (SRB)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slalom Równoległy Bad Gastein (AUT)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Snowmass (USA)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slopestyle Snowmass (USA)
  • Short track - Mistrzostwa Europy Drezno
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IB Krynica
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IA Asiago
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet elity Dmitrov
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Biathlon - Puchar IBU Arber
  • Biathlon - Puchar Świata Rupholding
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Skoki akrobatyczne Deer Valley
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Halfpipe Snowmass (USA)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Kombinacja alpejska Wengen
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Gdańsk
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz

sobota, 13 stycznia

  • Tenis ziemny, WTA - Hobart International Hobart
  • Tenis ziemny, WTA, ATP - Sydney International Sydney
  • Tenis ziemny, ATP - ASB Classic Auckland
  • Piłka ręczna, Eliminacje - Turniej prekwalifikacyjny do MŚ 2019 Portugalia
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - PRINCESS SIRIVANNAVARI Thailand Masters Bangkok
  • Badminton - YONEX Estonian International Tallin
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów Igls
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Oberhof
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Ruka) Ruka
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Val di Fiemme) Val di Fiemme
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata mężczyzn Tauplitz/Bad Mitterndorf
  • Snowboard - Puchar Europy, Snowboardcross Isola 2000 (FRA)
  • Snowboard, Puchar Świata - Slalom Równoległy Bad Gastein (AUT)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Snowmass (USA)
  • Biegi narciarskie - Puchar Świata – sprint stylem dowolnym Drezno
  • Short track - Mistrzostwa Europy Drezno
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IA Asiago
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet elity Dmitrov
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Biathlon - Puchar IBU Arber
  • Biathlon - Puchar Świata Rupholding
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Jazda po muldach Albiez (FRA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Slopestyle Snowmass (USA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Ski cross Idre (SWE)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Zjazd Bad Kleinkirchheim
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Zjazd Wengen
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Gdańsk
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz

niedziela, 14 stycznia

  • Tenis ziemny, WTA - Hobart International Hobart
  • Tenis ziemny, WTA, ATP - Sydney International Sydney
  • Piłka ręczna, Eliminacje - Turniej prekwalifikacyjny do MŚ 2019 Portugalia
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - PRINCESS SIRIVANNAVARI Thailand Masters Bangkok
  • Badminton - YONEX Estonian International Tallin
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Juniorów Igls
  • Saneczkarstwo - Puchar Świata Oberhof
  • Kombinacja norweska - Puchar Kontynentalny (Ruka) Ruka
  • Kombinacja norweska - Puchar Świata (Val di Fiemme) Val di Fiemme
  • Skoki narciarskie - Puchar Świata mężczyzn Tauplitz/Bad Mitterndorf
  • Snowboard - Puchar Europy, Snowboardcross Isola 2000 (FRA)
  • Biegi narciarskie - Puchar Świata – sprint drużynowy stylem dowolnym Drezno
  • Short track - Mistrzostwa Europy Drezno
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U18 - Mistrzostwa Świata U18 kobiet dywizji IA Asiago
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Biathlon - Puchar Świata Rupholding
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Europy - Jazda po muldach Albiez (FRA)
  • Narciarstwo dowolne, Puchar Świata - Ski cross Idre (SWE)
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Kobiet - Supergigant Bad Kleinkirchheim
  • Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata Mężczyzn - Slalom Wengen
  • Szermierka - Puchar Świata (floret) Gdańsk
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata St Moritz

poniedziałek, 15 stycznia

  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

wtorek, 16 stycznia

  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata U20 - Mistrzostwa Świata U20 dywizji IIB Belgrad
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

środa, 17 stycznia

  • Tenis stołowy, World Tour - Hungarian Open Budapeszt
  • Tenis ziemny, Wielkie Szlemy, WTA, ATP - Australian Open Melbourne
  • Mistrzostwa Europy, Piłka ręczna, Mistrzostwa Kontynentalne - Mistrzostwa Europy mężczyzn Chorwacja
  • Badminton - PERODUA Malaysia Masters 2018 Kuala Lumpur
  • Kolarstwo szosowe, World Tour - Santos Tour Down Under Australia
  • Snowboard, Puchar Świata - Slopestyle Laax (SUI)
  • Snowboard, Puchar Świata - Halfpipe Laax (SUI)
  • Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy Moskwa
  • Bobsleje i skeleton - Puchar Świata Koenigssee

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password