Katarzyna Niewiadoma i Anna Plichta zawodniczkami Fortitude Pro Cycling

Grupa Rabobank Liv w której obecnie jeździ Katarzyna Niewiadoma zostanie zmieniona na Fortitude Pro Cycling. Z BTC City Ljubljana po nowego zespołu przechodzi Anna Plichta.

Wraz z końcem sezonu dobiegł również termin dofinansowania holenderskiej grupy Rabobank Liv. Ekipa ta zostanie zmieniona przez Fortitude Pro Cycling, czyli program rozwoju kobiecego kolarstwa na świecie. Projekt ten tworzony jest przez wielu sponsorów. Fortitude będzie miało również sporo do powiedzenia podczas kolarskich zmagań.

W składzie tej grupy znalazły się zawodniczki, które reprezentowały barwy Rabobank Liv: Katarzyna Niewiadoma, Marianne Vos, Yara Kastelijn, Anouska Koster, Moniek Tenniglo i Jeanne Korevaar. Zespół wzmocnił się również zawodniczkami, które wcześniej jeździły w mniej znanych zespołach: Lauren Kitchen (Hitec Products), Riejanne Markus (Team Liv-Plantur), Valentina Scandolara (Cylance Pro Cycling), Rotem Gafinovitz (Izrael) jak i również Anna Plichta, które będzie miała za zadanie wspierać Katarzynę Niewiadomą.

Równie dobra informacja to przedłużenie kontraktu przez Katarzynę Pawłowską. Polka jeszcze przez 2 lata będzie ścigać się w barwach holenderskiej grupy Boels-Dolmans.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password