Kolarstwo torowe – PŚ w Pruszkowie: 3. dzień – program zawodów

Sesja poranna

11:00 Wyścig indywidualny na dochodzenie kobiet – kwalifikacje (Justyna Kaczkowska)
11:57 Sprint mężczyzn – kwalifikacje ze startu lotnego (Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
12:48 Wyścig drużynowy mężczyzn na dochodzenie – 1. runda (Polska)
13:16 Sprint drużynowy kobiet – 1. runda
13:27 Sprint mężczyzn – 1/16 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
14:05 Omnium mężczyzn – scratch (Szymon Sajnok)
14:21 Sprint mężczyzn – 1/8 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
14:46 Keirin kobiet – 1. runda (Julita Jagodzińska)
15:04 Sprint mężczyzn – 1/4 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
15:20 Omnium mężczyzn – wyścig tempowy (Szymon Sajnok)
15:35 Sprint mężczyzn – 1/4 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
15:51 Keirin kobiet – repasaże (ew. Julita Jagodzińska)
16:09 Sprint mężczyzn – 1/4 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)

Sesja wieczorna

17:30 Sprint mężczyzn – 1/2 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
17:38 Sprint drużynowy kobiet – finał
17:46 Wyścig indywidualny na dochodzenie kobiet – finał (ew. Justyna Kaczkowska)
18:01 Wyścig drużynowy mężczyzn na dochodzenie – finał (ew. Polska)
18:20 Sprint mężczyzn – 1/2 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
18:28 Ceremonie dekoracji
18:56 Sprint mężczyzn – 1/2 finału (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
19:00 Madison kobiet – finał (Daria Pikulik, Nikol Płosaj)
19:30 Sprint mężczyzn – finał (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
19:38 Omnium mężczyzn – wyścig eliminacyjny (Szymon Sajnok)
19:55 Sprint mężczyzn – finał (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
20:03 Keirin kobiet – 2. runda (ew. Julita Jagodzińska)
20:12 Sprint mężczyzn – finał (ew. Damian Zieliński, Mateusz Rudyk)
20:16 Ceremonie dekoracji
20:32 Omnium mężczyzn – wyścig punktowy (Szymon Sajnok)
21:05 Keirin kobiet – finał (ew. Julita Jagodzińska)
21:15 Ceremonie dekoracji

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password