KONKURS! Do wygrania bilety na Memoriał Wagnera!

Czy jest tu ktoś, kto chciałby jechać na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 11-13 sierpnia rozegrany zostanie w Krakowie? Czy jest tu ktoś, kto na Tauron Arenie chciałby zobaczyć w akcji reprezentację Polski, a obok biało-czerwonych również Rosjan, Francuzów i Kanadyjczyków?

Wierzymy w to, że takie osoby są z nami. To właśnie specjalnie z myślą o nich ogłaszamy nasz konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne komplety biletów na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017. Jak zdobyć nagrodę? Ku temu umożliwimy dwie drogi!

DROGA PIERWSZA – FACEBOOK
1. Lajkujemy fanpage igrzyska24.pl na facebooku
2. Czekamy do 10 czerwca. Tego dnia o godz. 17:00 opublikujemy na naszym fanpage’u post, w którym poprosimy Was o wytypowanie 6 meczów Grupy H Ligi Światowej.
3. Typujecie w komentarzach do tego postu. Maksymalnie na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia. Otrzymujecie 3 punkty za dobrze wytypowany wynik lub 1 punkt za trafienie zwycięzcy meczu.
4. Piętnaście osób z najwyższym wynikiem trafia do rundy finałowej (nazwiska tych osób ogłosimy na naszym fanpage’u tuż po zakończeniu meczów Grupy H).
5. W rundzie finałowej, czołowa „piętnastka” będzie miała za zadanie wytypowanie meczów rundy finałowej Ligi Światowej. Specjalny post, w komentarzu do którego odbędzie się typowanie, pojawi się na naszym fanpage’u 1 lipca o godzinie 17:00.
6. Uczestnik, który na koniec zabawy otrzyma najwyższą ilość punktów, zdobędzie komplet biletów na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera dla dwóch osób.
⇒ szczegółowe zasady konkursu przedstawia REGULAMIN

DROGA DRUGA – INSTAGRAM
1. Obserwujemy profil igrzyska24pl na instagramie
2. Dodajemy zdjęcia, na których pokazujemy w jaki sposób kibicujemy polskim siatkarzom! Czas wysyłania zdjęć: do 17 lipca 2017r.!
3. Na każdym ze zdjęć oznaczamy @igrzyska24pl. W opisie zdjęcia koniecznie dodajemy zaś hasztag: #konkursig24 oraz oznaczamy @igrzyska24.pl
4. Pięć zdjęć o największej ilości polubień oraz pięć wybranych przez redakcję ig24.pl (zaskoczcie nas!) opublikujemy na portalu. 18.07.2017r. o godzinie 21:00 wylosujemy spośród nich zwycięzcę, który otrzyma komplet biletów na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera dla dwóch osób.
⇒ szczegółowe zasady konkursu przedstawia REGULAMIN


Mamy nadzieję, że w naszym konkursie każdy znajdzie coś dla siebie, aby pobawić się z nami i powalczyć o wejściówki na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Życzymy powodzenia!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password