Liga Światowa 2012-2014 mężczyzn

Runda I – Lokalna


Praga (17-19 sierpnia 2012r.)

Polska-Ukraina 5:0
Czechy-Białoruś 1:2
Ukraina-Białoruś 5:4
Czechy-Polska 2:3
Polska-Białoruś 2:0
Ukraina-Czechy 3:3 (3:2 w karnych)

Tabela:
1. Polska – awans do II rundy
2. Ukraina – awans do II rundy
3. Białoruś
4. Czechy


Singapur (31 sierpnia-2 września 2012r.)

Bangladesz-Hong Kong 6:1
Singapur-Tajlandia 6:0
Hong Kong-Tajlandia 1:1 (4:3 w karnych)
Singapur-Bangladesz 2:4
Bangladesz-Tajlandia 6:1
Hong Kong-Singapur 1:2

Tabela:
1. Bangladesz – awans do II rundy
2. Singapur
3. Hong Kong
4. Tajlandia


Akra (7-9 września 2012r.)

Ghana-Nigeria 3:0
Egipt-Nigeria 5:0
Ghana-Egipt 1:3

Tabela:
1. Egipt – awans do II rundy
2. Ghana
3. Nigeria


Cardiff (7-9 września 2012r.)

Austria-Szwecja 5:1
Irlandia-Walia 5:0
Austria-Irlandia 1:5
Walia-Szwecja 4:0
Irlandia-Szwecja 8:0
Walia-Austria 0:0 (3:4 w karnych)

Tabela:
1. Irlandia – awans do II rundy
2. Austria – awans do II rundy
3. Walia
4. Szwecja


Lousada (25-30 września 2012r.)

Gibraltar-Maroko 1:0
Włochy-Portugalia 2:4
Szkocja-Maroko 9:0
Gibraltar-Włochy 3:3 (3:1 w karnych)
Gibraltar-Szkocja 0:5
Maroko-Portugalia 1:6
Włochy-Maroko 2:0
Szkocja-Portugalia 7:0
Włochy-Szkocja 0:9
Portugalia-Gibraltar 3:3 (2:0 w karnych)

Tabela:
1. Szkocja – awans do II rundy
2. Portugalia – awans do II rundy
3. Gibraltar
4. Włochy
5. Maroko


Port of Spain (13-17 listopada 2012r.)

Chile-Barbados 5:3
Trynidad i Tobago 9:2
Barbados-Wenezuela 10:1
Trynidad i Tobago-Chile 2:1
Chile-Wenezuela 6:1
Barbados-Trynidad i Tobago 1:3

Tabela:
1. Trynidad i Tobago – awans do II rundy
2. Chile – awans do II rundy
3. Barbados
4. Wenezuela


San Diego (16-18 listopada 2012r.)

Meksyk-Gwatemala 8:0
Gwatemala-USA 0:16
USA-Meksyk 8:0

Tabela:
1. USA – awans do II rundy
2. Meksyk
3. Gwatemala


Doha (27 listopada-2 grudnia 2012r.)

Sri Lanka-Turcja 6:2
Azerbejdżan-Turcja 4:0
Sri Lanka-Oman 3:4
Azerbejdżan-Oman 3:1
Oman-Turcja 3:4
Sri Lanka-Azerbejdżan 3:4

Tabela:
1. Azerbejdżan – awans do II rundy
2. Sri Lanka
3. Oman
4. Turcja


Suwa (8-15 grudnia 2012r.)

Fidżi-Papua Nowa Gwinea 7:0
Papua Nowa Gwinea-Vanuatu 1:0
Fidżi-Vanuatu 17:2

Tabela:
1. Fidżi – awans do drugiej rundy
2. Papua Nowa Gwinea
3. Vanuatu


Runda II – Regionalna


New Delhi (18-24 lutego 2013r.)

Chiny-Oman 4:0
Irlandia-Bangladesz 5:2
Indie-Fidżi 16:0
Fidżi-Irlandia 0:13
Chiny-Bangladesz 2:3
Indie-Oman 9:1
Fidżi-Chiny 1:4
Bangladesz-Oman 4:1
Irlandia-Indie 2:3
Bangladesz-Fidżi 8:4
Oman-Irlandia 2:7
Chiny-Indie 0:4
Oman-Fidżi 7:3
Irlandia-Chiny 4:0
Indie-Bangladesz 5:1

Tabela:
1. Indie – awans do III rundy
2. Irlandia – awans do III rundy
3. Bangladesz
4. Chiny
5. Oman
6. Fidżi


Rio de Janeiro (27 lutego-5 marca 2013r.)

RPA-Brazylia 9:0
Argentyna-Trynidad i Tobago 9:2
Chile-USA 1:0
Argentyna-Brazylia 10:0
RPA-USA – 6:1
Trynidad i Tobago-Chile 0:4
USA-Brazylia 5:0
Trynidad i Tobago-RPA 2:10
Chile-Argentyna 0:6
USA-Trynidad i Tobago 1:1 (3:4 w karnych)
Brazylia-Chile 1:3
RPA-Argentyna 2:4
Chile-RPA 1:6
Argentyna-USA 9:0
Brazylia-Trynidad i Tobago 2:6

Tabela:
1. Argentyna – awans do III rundy
2. RPA – awans do III rundy
3. Chile
4. Trynidad i Tobago
5. USA
6. Brazylia


St. Germain (6-12 maja 2013r.)

Belgia-Portugalia 19:0
Kanada-Szkocja 5:3
Francja-Polska 4:2
Belgia-Szkocja 7:1
Kanada-Polska 3:1
Portugalia-Francja 0:6
Portugalia-Kanada 1:4
Polska-Szkocja 3:3 (3:4 w karnych)
Francja-Belgia 2:3
Polska-Portugalia 9:1
Kanada-Belgia 2:5
Szkocja-Francja 1:2
Belgia-Polska 10:1
Szkocja-Portugalia 9:0
Francja-Kanada 3:2

Tabela:
1. Belgia – awans do III rundy
2. Francja – awans do III rundy
3. Kanada
4. Szkocja
5. Polska
6. Portugalia


Elektrostal (27 maja-2 czerwca 2013r.)

Japonia-Ukraina 5:1
Czechy-Austria 0:4
Rosja-Egipt 3:0
Ukraina-Czechy 1:0
Japonia-Egipt 3:1
Rosja-Austria 4:2
Austria-Egipt 3:3 (3:1 w karnych)
Czechy-Japonia 0:3
Ukraina-Rosja 1:3
Austria-Ukraina 2:2 (3:4 w karnych)
Egipt-Czechy 5:3
Rosja-Japonia 1:3
Egipt-Ukraina 2:2 (0:1 w karnych)
Japonia-Austria 4:3
Czechy-Rosja 4:6

Tabela:
1. Japonia – awans do III rundy
2. Rosja – awans do III rundy
3. Ukraina
4. Austria
5. Egipt
6. Czechy


Runda III – Półfinały


Rotterdam (13-23 czerwca 2013r.)

Grupa A:
Hiszpania-Francja 4:2
Australia-Belgia 1:3
Hiszpania-Australia 2:5
Belgia-Francja 3:0
Australia-Francja 7:1
Belgia-Hiszpania 1:1

Tabela:
1. Belgia
2. Australia
3. Hiszpania
4. Francja

Grupa B:
Indie-Irlandia 4:4
Holandia-Nowa Zelandia 3:3
Nowa Zelandia-Irlandia 4:2
Holandia-Indie 2:0
Indie-Nowa Zelandia 3:3
Holandia-Irlandia 5:0

Tabela:
1. Holandia
2. Nowa Zelandia
3. Indie
4. Irlandia

Ćwierćfinały:
Belgia-Irlandia 6:3
Nowa Zelandia-Hiszpania 1:0
Australia-Indie 5:1
Holandia-Francja 8:4

O miejsca 5.-8.:
Irlandia-Hiszpania 0:1
Indie-Francja 6:2

Półfinały:
Belgia-Nowa Zelandia 3:2
Australia-Holandia 4:3

O miejsce 7.:
Irlandia-Francja 6:4

O miejsce 5.:
Hiszpania-Indie 2:2 (4:2 w karnych)

O miejsce 3.:
Nowa Zelandia-Holandia 1:4

Finał:
Belgia-Australia 2:2 (7:6 w karnych)