Łucznictwo – PŚ: Sierakowski bez awansu do czwartej rundy


Na trzeciej rundzie zakończył swój występ w Berlinie Kacper Sierakowski. Pogromcą ostatniego naszego reprezentanta na niemieckich torach został Brytyjczyk Patrick Huston.

Kacper Sierakowski nie miał szans z bardzo dobrze dysponowanym dzisiaj Patrickiem Hustonem. Brytyjczyk podczas dzisiejszego pojedynku tylko trzykrotnie trafił w dziewiątkę, pozostałe jego strzały lądowały w środku tarczy. Spotkanie zakończyło się przegraną Polaka 0:6 (27:29, 27:28, 29:30). Kacper Sierakowski ostatecznie został sklasyfikowany na 17. miejscu.

Patrick Huston nie poszedł za ciosem i w kolejnej rundzie przegrał z Koreańczykiem Kim Woojinem. Mistrz olimpijski z Rio de Janeiro wygrał wszystkie dzisiejsze spotkania i w finale spotka się ze swoim rodakiem Jongho Kimem. O brąz zmierzą się Kanadyjczyk Crispin Duenas i Rosjanin Artem Makhnenko.

W zawodach pań do finału dotarły Meksykanka Alejandra Valencia i Koreanka Kang Chae Young. W pojedynku o trzecie miejsce zobaczymy sensacyjną pogromczynię faworyzowanej Choi Misun Ukrainkę Veronikę Marchenko oraz kolejną Koreankę Chang Hye Jin.Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password