Narciarstwo alpejskie – PŚ: Dodatkowa kombinacja Crans-Montana

Międzynarodowa Federacja Narciarska ogłosiła zastępstwo za odwołaną kombinację alpejską z Altenmarkt-Zauchensee. Odbędzie się ona w szwajcarskim Crans-Montana. Odbędą się tam więc dwie kombinacje.

Zaplanowana na 15 stycznia kombinacja w Altenmarkt-Zauchensee w Austrii nie odbyła się z powodu przeniesienia na ten dzień zjazdu, który miał odbyć się 14.01. Taka decyzja była spowodowana złą pogodą. Obycie się zjazdu w pierwotnym terminie uniemożliwiły mocne opady śniegu i wiatr.

Dodatkowa kombinacja odbędzie się więc 24 lutego w Crans-Montana. Dzień później w szwajcarskiej miejscowości ma się odbyć supergigant, a 26 lutego kolejna kombinacja. Będą to pierwsze zawody po zaplanowanych w dniach 6-19 lutego Mistrzostwami Świata w innej szwajcarskiej miejscowości – Sankt Moritz.

Szymon Frąckiewicz473 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password