Narciarstwo alpejskie – PŚ: Kolejne zawody kobiet odwołane!

Nie sprzyja organizatorom pogoda w szwajcarskim Sankt Moritz. W planach było dziś rozegranie osobnego supergiganta oraz kombinacji w zastępstwie za odwołane zawody piątkowe, do której miałyby się liczyć wyniki tegoż supergiganta oraz mającego ruszyć 13:30 slalomu. Gęsta mgła uniemożliwiła jednak rywalizację.

W piątek w Sankt Moritz odwołano kombinację. Zdołano co prawda rozegrać slalom, jednakże mgła uniemożliwiła przeprowadzenie supergiganta. Było to dla nas o tyle przykre, iż realną szansę na punkty miała Maryna Gąsienica-Daniel. Wczoraj supergigant się odbył, jednak był kilkukrotnie przerywany z powodu silnego wiatru, a sensacyjny triumf  w tych trudnych warunkach odniosła Szwajcarka Jasmine Flury.

Dziś planowano rozegrać kolejny supergigant i zaległą piątkową kombinację. Nic z tego, mgła na stoku uniemożliwiła rywalizację. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy odbędą się dodatkowe zawody w zastępstwie odwołanych.

Szymon Frąckiewicz536 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Fan muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password