Piłka nożna – Elite League U-20: Wysoka porażka we Włoszech

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

Reprezentacja Polski do lat 20 rozegrała swoje drugie spotkanie w turnieju Elite League. Niestety, nie był to występ udany, bowiem Polacy przegrali z Włochami na wyjeździe aż 1:6. 

Podopieczni Dariusza Gęsiora nie spisali się najlepiej, o czym świadczy już sam wynik. „Biało-czerwoni” nie mieli żadnych szans na korzystny rezultat, bowiem gospodarze od pierwszych minut atakowali i kontrolowali grę. Minorowych humorów nie poprawił nawet gol honorowy, strzelony przez naszą ekipę, bowiem różnica w umiejętnościach piłkarskich była olbrzymia.

Był to drugi mecz reprezentacji Polski w rozgrywkach Elite League. W pierwszej kolejce nasi reprezentanci zremisowali 0-0 ze Szwajcarią. Przez porażkę w dzisiejszym meczu zajmują dopiero siódme miejsce, wyprzedzając jedynie Portugalię. Kolejny mecz zagramy już 6 października. Przeciwnikiem będą Czesi, którzy póki co przewodzą stawce z czterema punktami na koncie.

WŁOCHY – POLSKA 6:1

Włochy: (skład wyjściowy) 1. Andrea Zaccagno – 2. Giuseppe Scalera, 3. Pietro Beruatto, 4. Alessandro Vogliacco, 5. Matteo Pessina, 6. Riccardo Marchizza, 7. Giuseppe Panico, 8. Francesco Cassata, 9. Federico Bonazzoli, 10. Gaetano Castrovilli, 11. Simone Edera.

Polska: (skład wyjściowy) 12. Marcin Staniszewski – 18. Michael Olczyk, 13. Sebastian Chruściel, 5. Damian Oko, 3. Mateusz Hołownia, 19. Filip Jagiełło, 8. Maciej Ambrosiewicz, 17. Florian Schikowski, 10. Adam Ryczkowski, 15. Denis Gojko, 7. Tomasz Nawotka.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password