Piłka nożna – Limoges Cup: Porażka reprezentacji U18 z Chile

Po remisie z gospodarzami Limoges Cup, czyli Francuzami, reprezentacja Polski do lat 18 zmierzyła się w drugim meczu tego turnieju z Chilijczykami. Trzeba przyznać, że był to słaby występ biało – czerwonych. Polacy przegrali 0:2.

Pierwszą bramkę dla drużyny z Ameryki Południowej strzelił Antonio Diaz w 35. minucie. Nasza reprezentacja nie była w stanie odpowiedzieć na to trafienie. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry swoim uderzeniem dobił nas Pedro Campos i spotkanie zakończyło się rezultatem 0:2 dla rywali.

W ostatnim meczu turnieju biało – czerwoni zmierzą się 3.09 z Belgią.

Składy (wyjściowe jedenastki):

Polska:  Bartosz Mrozek –  Marcin Grabowski,  Maciej Żurawski,  Tymoteusz Klupś,  Hubert Sobol,  Kacper Tabiś, Maciej Warpas,  Jan Sieracki,  Bartłomiej Kulejewski,  Wojciech Hajda,  Jan Łoś.

Chile:   Junior Borquez –  Gaston Zuniga,  Lucas Alarcon,  Yerco Oyanedel,  Martin Lara,  Maximiliano Guerrero,  Ignacio Mesias,  Antonio Diaz,  Willian Gama,  Sebastian Valencia,  Mauricio Morales.

Źródło: laczynaspilka.pl