Pjongczang 2018: 4F zaprezentowało kolekcję olimpijską

Firma 4F zaprezentowała kolekcję olimpijską na igrzyska w Pjongczangu. Producent ubierać będzie nie tylko reprezentację Polski, ale też Serbii, Chorwacji, Łotwy oraz Grecji.

źródło: Relacja  z pokazu kolekcji olimpijskiej Pjongczang 2018 firmy 4F

Stroje, w których prezentować się będą nasi rodacy podczas imprezy w Korei Południowej, zostały zaprojektowane, podobnie jak te, które oglądać mogliśmy w Rio de Janeiro w ubiegłym roku, przez zespół projektantów pod przywództwem dyrektor kreatywnej 4F Ranity Sobańskiej.

W kolekcji dominują oczywiście barwy narodowe – biały i czerwony, co najlepiej widać na kurtkach stylizowanych na polską flagę. Przewija się jednak również kolor szary, który jest stałym elementem polskich strojów na zimowe igrzyska olimpijskie produkowanych przez 4F (pojawił się on zarówno w Vancouver, jak i w Soczi). W tym kolorze jest większość spodni, które zostały zaprezentowane podczas pokazu.

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w dniach 9-25 lutego 2018 roku w Pjongczangu. Relacje na żywo z tej imprezy będą dostępne na naszym portalu. Dla naszych czytelników przewidzieliśmy też konkurs, którego rozpoczęcie już w najbliższą sobotę, podczas pierwszej relacji na żywo z tegorocznego sezonu zimowego.

 

Wojciech Nowakowski2466 Posts

Współzałożyciel portalu igrzyska24.pl. Ekspert w sprawach pięcioboju nowoczesnego, curlingu, hokeja na trawie i piłki wodnej. Poliglota - biegle włada językiem angielskim, niemieckim i węgierskim.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password