Pjongczang 2018 – TYPOWANIE

Oto typy mistrzów olimpijskich we wszystkich konkurencjach przygotowane przez dziennikarzy portalu igrzyska24.pl. W czasie igrzysk na bieżąco będziemy sprawdzali, na ile sprawdzilibyśmy się w bukmacherskiej zabawie.

Typy trafione/Typy nietrafione: 36/66

Biathlon:

Kobiety:

Sprint: Laura Dahlmeier (Niemcy)
Bieg pościgowy: Anastasija Kuźmina (Słowacja)
Bieg indywidualny: Dorothea Wierer (Włochy)
Bieg masowy: Laura Dahlmeier (Niemcy)
Sztafeta: Niemcy

Mężczyźni:

Sprint: Johannes Boe (Norwegia)
Bieg pościgowy: Martin Fourcade (Francja)
Bieg indywidualny: Martin Fourcade (Francja)
Bieg masowy: Martin Fourcade (Francja)
Sztafeta: Norwegia

Sztafeta mieszana: Niemcy

Biegi narciarskie:

Kobiety:
Sprint: Stina Nilsson (Szwecja)
Skiathlon: Marit Bjoergen (Norwegia)
10 km stylem dowolnym: Charlotte Kalla (Szwecja)
30 km stylem klasycznym: Martin Bjoergen (Norwegia)
Sztafeta: Norwegia
Sprint drużynowy: USA

Mężczyźni:
Sprint: Johannes Hoesflot Klaebo (Norwegia)
Skiathlon: Dario Cologna (Szwajcaria)
15 km stylem dowolnym: Maurice Manificat (Francja)
50 km stylem klasycznym: Aleksiej Połtoranin (Kazachstan)
Sztafeta: Norwegia
Sprint drużynowy: Norwegia

Bobsleje:

Dwójki kobiet: Kailie Humphries (Kanada)
Dwójki mężczyzn: Nico Walther (Niemcy)
Czwórki: Nico Walther (Niemcy)

Curling:
Kobiety: Kanada
Mężczyźni: Szwecja
Pary mieszane: Chiny

Hokej na lodzie:

Kobiety: Stany Zjednoczone
Mężczyźni: Olimpijczycy z Rosji

Kombinacja norweska:

Skocznia normalna: Fabian Riessle (Niemcy)
Skocznia duża: Akito Watabe (Japonia)
Sztafeta: Niemcy

Łyżwiarstwo figurowe:

Solistki: Jewgienija Miedwiediewa (Rosja)
Soliści: Nathan Chen (USA)
Pary sportowe: Aljona Sawczenko/Bruno Massot (Niemcy)
Pary taneczne: Gabriella Papadakis/Guillaume Cizeron (Francja)
Zawody drużynowe: Kanada

Łyżwiarstwo szybkie:

Kobiety:
500 m: Nao Kodaira (Japonia)
1000 m: Nao Kodaira (Japonia)
1500 m: Miho Takagi (Japonia)
3000 m: Antoinette de Jong (Holandia)
5000 m: Ivane Blondin (Kanada)
Mass start: Claudia Pechstein (Niemcy)
Wyścig drużynowy: Japonia

Mężczyźni:
500 m: Havard Lorentzen (Norwegia)
1000 m: Koen Verweij (Holandia)
1500 m: Koen Verweij (Holandia)
5000 m: Ted-Jean Bloemen (Kanada)
10 000 m: Sven Kramer (Holandia)
Mass start: Adrea Giovannini (Włochy)
Wyścig drużynowy: Korea Południowa

Narciarstwo alpejskie:

Kobiety:
Zjazd: Sofia Gioggia (Włochy)
Supergigant: Tina Weirather (Liechtenstein)
Slalom gigant: Mikaela Shiffrin (USA)
Slalom: Mikaela Shiffrin (USA)
Kombinacja: Wendy Holdener (Szwajcaria)

Mężczyźni:
Zjazd: Beat Feuz (Szwajcaria)
Supergigant: Aksel Lund Svindal (Norwegia)
Slalom gigant: Marcel Hirscher (Austria)
Slalom: Marcel Hirscher (Austria)
Kombinacja: Alexis Pinturault (Francja)

Drużynowo: Francja

Narciarstwo dowolne:

Kobiety:
Ski cross: Sandra Naeslund (Szwecja)
Jazda po muldach: Jaelin Kauf (USA)
Skoki akrobatyczne: Mengtao Xu (Chiny)
Halfpipe: Cassie Sharpe (Kanada)
Slopestyle: Jennie-Lee Burmansson (Szwecja)

Mężczyźni:
Ski cross: Marc Bischofberger (Szwajcaria)
Jazda po muldach: Mikael Kingsbury (USA)
Skoki akrobatyczne: Maxim Burov (OAR)
Halfpipe: Alex Ferreira (USA)
Slopestyle: Henrik Harlaut (Szwecja)

Saneczkarstwo:

Jedynki K: Natalie Geisenberger (Niemcy)
Jedynki M: Felix Loch (Niemcy)
Dwójki: Toni Eggert/Sascha Benecken (Niemcy)
Sztafeta: Niemcy

Short-track:

Kobiety:
500 m: Marianne St-Gelais (Kanada)
1000 m: Kim Boutin (Kanada)
1500 m: Minjeong Choi (Korea Południowa)
Sztafeta: Korea Południowa

Mężczyźni:
500 m: Wu Dajing (Chiny)
1000 m: Sjinkie Knegt (Holandia)
1500 m: Charles Hamelin (Kanada)
Sztafeta: Korea Południowa

Skeleton:

Kobiety: Jacqueline Loelling (Niemcy)
Mężczyźni: Sungbin Yun (Korea Południowa)

Skoki narciarskie:

Kobiety:
Skocznia normalna:
Maren Lundby (Norwegia)

Mężczyźni:
Skocznia normalna: Kamil Stoch (Polska)
Skocznia duża: Kamil Stoch (Polska)
Konkurs drużynowy: Polska (Polska)

Snowboard:

Kobiety:
Halfpipe:
 Chloe Kim (USA)
Slalom gigant równoległy: Ester Ledecka (Czechy)
Slopestyle: Reira Iwabuchi (Japonia)
Snowboardcross: Nelly Moenne Locoz (Francja)
Big air: Anna Gasser (Austria)

Mężczyźni:
Halfpipe: 
Shaun White (Stany Zjednoczone)
Slalom gigant równoległy: Nevin Galmarini (Szwajcaria)
Slopestyle: Marcus Kleveland (Norwegia)
Snowboardcross: Alex Pullin (Australia)
Big air: Seppe Smits (Belgia)

Mateusz Górecki2043 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password