Pjongczang: OMEGA już w blokach startowych

Już tylko 50 dni pozostało do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. Znany na całym świecie olimpijski partner Omega szykuje się do wysłania sprzętu do czasu, który będzie używany już od 09.02.2018.

Omega będzie oficjalny sprzętem do mierzenia czasu w każdej dyscyplinie. Już teraz firma przygotowuje się do wysłania 300 chronometrażystów i 230 ton sprzętu. Wraz z elektroniką przyjedzie również 350 wyszkolonych wolontariuszy, którzy będą pomagali organizatorom.

To 28 raz Omegi od 1932 roku. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich praca. Zawodnicy trenują latami, by osiągnąć sukces na Igrzyskach i właśnie dlatego Omega będzie odpowiadała za każdą sekundę ich przedstawienia. Cały sprzęt zostanie zainstalowany i skalibrowany, by spełnić najwyższe standardy, by żaden wynik nie został wypaczony.

– Czujemy się bardzo dumni móc tutaj powrócić i wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Ostatnio Omega i MKOL przedłużyli swoją współpracę do 2032 roku, a to znaczy, że będziemy wspólnie działać przez 100 lat. To wspaniały krok w naszej trwającej współpracy, naszym oddaniu zawodnikom i naszej historii precyzji i innowacji – powiedział Raynald Aeschlimann, prezes Omegi.

Szwajcarska firma jest długoterminowym olimpijskim dostawcą, który zapewnia części i usługi na każdych igrzyskach, tylko z trzema wyjątkami, od Los Angeles w 1932 roku. Zostali światowymi partnerami igrzysk poprzez dołączenie w 2004 roku do TOP Programme.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password