Pływanie synchroniczne- team’y Rosji, Hiszpanii i Japonii pojadą do Londynu!

W Londynie rozdano ostatnie kwalifikacje olimpijskie w pływaniu synchronicznym w kategorii team. Pewne występu na Olimpiadzie mogą być reprezentacje z Rosji, Hiszpanii i Japonii, które zdominowały wszystkie konkurencje.

Jak zawsze świetne Rosjanki ponownie wykorzystały zwycięski układ z MŚ 2011. Obfitujący w akrobatyczne figury program wbijał w fotel od samego początku, ani na chwilę nie zwalniając tępa i nie tracąc energii. Zachwyceni widzowie i sędziowie nie mieli wątpliwości, że zasługuje na wysoką notę 98.210 pkt. Złoty medal dały dziewczynom skompletowane w dwóch występach 195.910 pkt.

Drugie zarówno wczoraj (97. 120 pkt) jak i w klasyfikacji generalnej (193.220 pkt) były Hiszpanki. Znów zaskakując kreatywnością, zaprezentowały się w roli „morskiego potwora”. Najmocniejszym punktem występu były wysokie podnoszenia, każde perfekcyjnie wykończone.

Idące łeb w łeb Ukraina i Japonia wiedziały, że aby móc latem wrócić do Aquatic Center, muszą się postarać. Pierwsze występowały Ukrainki, jednak bardziej dynamiczny i zdecydowanie dokładniej wykonany układ Japonek został oceniony wyżej o 0.230 pkt i brązowy medal powędrował do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password