Pływanie Synchroniczne- wyniki układu technicznego duet

Reprezentantki Rosji są na najlepszej drodze do zapewnienia sobie wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie w Londynie, po wygranej w kategorii układ techniczny duetów.

Natalia Ischenko i Svetlana Romashina, startujące jako piąte, potwierdziły swoją dominację już na samym początku, świetnie zgranymi figurami. Para wykonująca układ do muzyki Michaela Jacksona zachwyciła sędziów i widownię precyzyjnym wykonaniem i szybkością w wodzie. Panie zdobyły 97.800 pkt.

Drugie miejsce zajął hiszpański duet, za występ inspirowany tradycyjnym tańcem Flamenco. Andrea Fuentes i Ona Carbonell pokazały niesamowitą szybkość swoich nóg i po poprawnym wykonaniu wszystkich sekwencji figur uzyskały 96. 200 pkt.

Po programie technicznym trzecie miejsce zajmują Japonki Chrisa Kobayashi i Mariko Sakai. Wykonały program do „Aria Queen of the Night” i „Victory Drive”, wykazując się precyzyjnym wykonaniem wszystkich elementów, ostatecznie uzyskując 92.200 pkt. Obecne czwarte miejsce, jeszcze zapewniające występ na Igrzyskach, zajmuje duet z Ukrainy- Daria Iushko i Kseniya Sydorenko.

Pełne wyniki TUTAJ

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password