Podejmij Sportowe Wyzwanie!

W najbliższy poniedziałek w Krakowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie z niesamowitymi osobami ze świata sportu. Organizatorem jest Fundacja Avalon! Misją Fundacji Avalon Extreme jest zmienianie postrzegania niepełnosprawności poprzez promocję sportów ekstremalnych osób niepełnosprawnych. Kreują nowy wizerunek osób niepełnosprawnych jako aktywnych, samodzielnych i odnoszących sukcesy sportowe. 

avalon-extreme-07-11-16-krakow7.11.2016, godz. 9.30, sala 0.103 Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (Łojasiewicza 4)

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z niepełnosprawnymi sportowcami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz zaprezentują, jakie są możliwości i korzyści z uprawiania sportu przez osoby niepełnosprawne, jak można pokonać własne ograniczenia i słabości.

Spotkanie obejmować będzie krótki wykład, warsztaty i pokazy sprzętu sportowego dla osób niepełnosprawnych – rugby na wózkach, rajdów samochodowych i wakeboardu.

Spotkanie poprowadzą:

Tomasz Biduś – Mistrz Europy w rugby na wózkach

Bartosz Ostałowski – jedyny profesjonalny drifter na świecie, który prowadzi stopą

Bartosz Ostałowski był jedynym Polakiem, który brał udział w teledysku „Yes, I can” przygotowanego na Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janerio!

OBÓZ SPORTOWY!

Niepełnosprawni uczestnicy spotkania będą mieli szansę pojechać na obóz sportowy pod koniec listopada i razem z Ambasadorami Avalon EXTREME spróbować swoich sił w różnych sportach, w tym w sportach extremalnych

www.avalonextreme.pl

Projekt jest finansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy: 7.11.2016, godz. 9.30, sala 0.103 Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (Łojasiewicza 4)!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password