Pomóżmy Bartkowi Mrozowi i Grzegorzowi Jednakiemu!

Dwa srebrne medale mistrzostw świata. Wiele wygranych turniejów. Coraz większa popularność para-badmintona w Polsce. To efekty pracy Tomasza Zioło i naszego najlepszego parabadmintonisty Bartka Mroza. Liczymy w tym roku na kolejne sukcesy Bartka i nie tylko, ale do tego potrzebne są środki finansowe.

Od wczoraj, ale tym razem na portalu polakpotrafi.pl, ruszył kolejny projekt, który ma pomóc Bartkowi Mrozowi i Grzegorzowi Jednakiemu wystartować w Para-Badminton England Championship 24-29.06.2014 w Loughborough. Środki, które parabadmintoniści otrzymują z Ministerstwa Sportu i Turystyki niestety są zbyt małe. Wystarczają na udział Bartka w Indonesia Open i start 2 zawodników w Mistrzostwach Europy w Murcii.

Na pozostałe zawody musimy sami poszukiwać sponsorów, mówi trener reprezentacji parabadmintona Tomasz Zioło. Podobnie, do internautów z prośbą o wsparcie zwrócili się nasi Olimpijczycy na igrzyska w Soczi, m.in. Zbigniew Bródka. Tamten projekt się udał, a medale Zbigniewa Bródki, mają w tej sytuacji zupełnie inny wymiar. Każdy z ponad 200 ofiarodawców może sobie pogratulować, że za jego sprawą przygotowania do Igrzysk w finale zakończyły się ogromnym sukcesem.

Liczymy, że nasi wspierający będą czuli podobną satysfakcję i dumę, że dołożyli się do radości polskich parabadmintonistów.

Projekt można wspierać pod adresem http://polakpotrafi.pl/projekt/parabadminton

Portal igrzyska24.pl też dołoży, podobnie jak w poprzednim roku, swoją cegiełkę.

Bartosz Szafran4775 Posts

<p>Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password