Porażka Cwaliny i Łogosza

Polski badmintonowy debel Adam Cwalina – Michał Łogosz odpadli w I rundzie turnieju Swiss Open w Bazylei.

Pierwszy set meczyu był bardzo zacięty, ajkkolwiek prze zwiększość jego czasu minimalną przewagę mieli faworyzowani Tajwańczycy. Polacy doprowadzili w końcówce do remisu 19:19, jednak ostatnie dwie lotki padły łupem rywali. Set drugi przebiegał według podobnego schematu – wyrównana walak z lekkim wskazaniem na Azjatów. Pod koniec meczu Cwalina i Łogosz osłabli i przegrali seta 15:21 i cały mecz 0:2.

Mikst Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba musiał się wycofać z turnieju z powodu kontuzji – tej samej, która wydarzyła się w czasie poprzedniego turnieju w Birmingham.

Po wczorjszej przegranej Przemysława Wachy nie mamy już przedstawiciela w turnieju Swiss Open.

Już za tydzień w podwrocławskiej miejscowości Ślęza turniej Polish Open – niżej kategorii niż w Szwajcarii (International Challenge), ale za to z licznym udziałem Polaków.