PŚ w strzelectwie – dzień drugi

Za nami drugi dzień zmagań w Londynie, gdzie najlepsi strzelcy rywalizują w Pucharze Świata. Większych sukcesów nie odnieśli dziś reprezentanci Polski.

W skeecie panów po pierwszych dwóch seriach prowadzili bezbłędni Mikola Milchev z Ukrainy i Anthony Terras z Francji. Za nimi plasowała się pięcioosobowa grupa z jednym pudłem. W trzeciej serii najlepszy okazał się Ennio Falco, który nie popełnił błędu. Włoch prowadzi razem z Terrasem, który zestrzelił 24 rzutki. Milchev po dwóch pudłach spadł na 10 miejsce. Jutro dokończenie rywalizacji.

Zmagania w skeecie zakończyły już panie. Po trzech seriach Chinka Ning Wei i Danka Bartekova z Czech uzyskały po 96 celnych strzałów. O zwycięstwie zawodniczki z Azji zdecydowała dogrywka. Dogrywka przesądziła także o trzecim miejscu. W czwartym strzale dogrywki spudłowała Sutiya Jiewchaloemmit z Tajladnii, i ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale Amerykance Kimberly Rhode. Aleksandra Jarmolińska zajęła 24 miejsce.

W pistolecie pneumatycznym panów triumfował Koreańczyk Deamyung Lee uzyskując 591 pkt. w kwalifikacjach i 100.3 w finale. Tuż za nim uplasował się Vladimir Isakov z Rosji (588 + 101.8). Podium uzupełnił Denys Kushnirov reprezentujący Ukrainę (585 + 103.0). Polacy nie startowali.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password