Radwańska gra dalej!

Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału tenisowego turnieju z cyklu WTA w Miami! Polska rakieta numer 4. na świecie pokonała w ćwierćfinale Amerykankę Venus Williams.

Reprezentantka gospodarzy gra w turnieju z dziką kartą. Obecnie zajmuje dopiero 134. miejsce w rankingu. Spowodowane to jest długim leczeniem.

Pierwszy set był partią przełamań. Zawodniczki zdobywały breaki na przemian. O jednego więcej zdobyła jednak Polka, co dało jej zwycięstwo 6:4.

Druga partia to zdecydowana przewaga Radwańskiej. Polka przełamała Amerykankę na 2:1, chwilę później dołożyła swój wygrany gem i kolejne przełamanie. Przy serwisie Isi Williams miała szansę na przełamanie Polki, jednak Krakowianka skutecznie się wybroniła. W kolejnym gemie Radwańska wykorzystała pierwszą piłkę meczową i wygrała całe spotkanie 6:4, 6:1.

Rywalką Radwańskiej w półfinale Mariona Bartoli, która w ćwierćfinale niespodziewanie i łatwo poknała Victorię Azarenkę (6:3, 6:3) – jedyną tenisistkę, której w tym roku udało się wygrać (i to czterokrotnie!) z naszą najepszą tenisistką. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password