Rozpoczynamy zimowe szaleństwo z igrzyska24.pl!

Już od przyszłego weekendu zima zagości w sporcie na dobre. Dyscypliny letnie wyparte zostaną tymi, którym zazwyczaj towarzyszą śnieg, lód i mróz. Czas zatem również na ruch z naszej strony. Jak ig24.pl przywitają zimę?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że te kilkanaście zimowych weekendów wytworzy wśród kibiców dodatkowe emocje. I wcale nie zamierzamy z nimi walczyć. Wręcz przeciwnie! Postaramy się, abyście to dzięki nam właśnie byli bliżej sportowego świta, a wyniki konkursów każdej z dyscyplin znali w mgnieniu oka.

Zaproponujemy oczywiście najświeższe newsy ze świata sportów zimowych. Dodatkowo o wszelkich wynikach będziemy informowali za pośrednictwem twittera. To jednak nie wszystko… W tym roku bowiem planujemy również przeprowadzać relację LIVE z każdego zimowego weekendu. A zatem jeśli jednak zdarzą Wam się kłopoty w rozdwojeniu, między śledzeniem wyników skoczków, narciarek czy łyżwiarzy – zapraszamy do nas! Za pośrednictwem ig24.pl przeczytacie multirelację z każdej z zimowych dyscyplin.

Za mało emocji? No to… podbijemy stawkę i – podczas relacji LIVE – przeprowadzimy konkurs! Do wygrania autobiografia Thomasa Morgensterna „Moja walka o każdy metr”. Zwycięzca otrzyma właśnie tę książkę. Dla drugiego miejsca przygotujemy natomiast nagrodę pocieszenia, która póki co pozostaje niespodzianką.

Na czym będzie polegała nasza zabawa? W sobotę publikować będziemy pytanie typerskie, w niedzielę zaś wiedzowe. Za poprawną odpowiedź na pytanie wiedzowe zgarnąć można 5 punktów (odpowiadać na pytanie wiedzowe można będzie tylko do czasu zakończenia naszej relacji LIVE z danego dnia). Pytanie typerskie stawiać będziemy zaś w ten sposób, aby wyznaczyć granicę błędu. W ten sposób, czym większy błąd, można będzie zdobyć 10, 8, 5, 3, 2 lub 1 punkt (odpowiadając na pytanie, nie można otrzymać 0pkt.). Odpowiedzi udzielać będzie można tylko i wyłącznie na adres mailowy: [email protected] do momentu rozpoczęcia się zawodów, o które pytamy.

No to co? Zaczynamy? STARTUJEMY JUŻ W TE SOBOTĘ – 26 LISTOPADA! ZACZYNAMY!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password