Serwis społecznościowy – 18 sierpnia

W XXI wieku mało kto wyobraża sobie życie bez mediów społecznościowych. Wpisy zawodników, trenerów, dziennikarzy – to wszystko zamieszczamy w naszym serwisie! Nacisk kładziemy na polskich sportowców, a szczególnie tych, którzy w Rio de Janeiro zdobywają medale. W każdej wolnej chwili polecamy obserwować na nasz serwis. Zapraszamy!

PROGRAM DNIARELACJA NA ŻYWO STARTY POLAKÓW | ARCHIWUM RELACJI

Francuskie szczypiornistki powoli stają się mistrzyniami horrorów. Po dwóch niezwykle dramatycznych spotkaniach z Hiszpanią i Holandią zagrają o olimpijskie złoto!

Powoli rozpoczynamy wieczorne emocje związane z lekkoatletyką. Na starcie m.in. Maria Andrejczyk, Tomasz Majewski i Konrad Bukowiecki.

OSIEM! :) 

Rio to również ostatnie igrzyska dwóch koszykarskich legend – Tony’ego Parkera i Manu Ginobiliego. Francuz i Argentyńczyk po wczorajszych porażkach w 1/4 finału zakończyli reprezentacyjne kariery.

Niestety, nie mamy dobrych wieści z trasy kolarskiego wyścigu MTB…

Wracamy jeszcze do wczorajszej sesji wieczornej na stadionie lekkoatletycznym i wyczynu Amerykanek. Trzy z nich na podium 100 m przez płotki. To pierwsza taka sytuacja w historii.

Lubimy takie obrazki!

Jedno z najlepszych zdjęć igrzysk w Rio?

A Wy spaliście? :)

Dziś o medale powalczą triathloniści, za dwa dni na olimpijskiej trasie zobaczymy triathlonistki, w tym naszą Agnieszkę Jerzyk.

Kto chce fotkę z Ronaldo? Obok niego Belg Pieter Timmers – srebrny medalista w pływaniu (100m stylem dowolnym)

Pierwszy medal dla Indii na tych igrzyskach. W zapasach po brąz sięgnęła Sakshi Malik

TAK JEST!!! To było wspaniałe zwycięstwo! Dziękujemy!

Już niedługo wystartują triathloniści, a już teraz startuje nasz serwis. Zaczynamy od wpisu brązowego medalisty z Londynu Jonathana Brownlee.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password