Siatkówka: Czternastka na sparingi

Trener Jacek Nawrocki ogłosił kadrę na sparingi w Holandii. Wyjazd do kraju tulipanów to przedostatni etap przygotowań do mistrzostw Europy.

W czternastce zabrakło podstawowej atakującej naszej reprezentacji w tym sezonie Bereniki Tomsi, która opuściła zgrupowanie jeszcze w sierpniu. Na prawe skrzydło przesunięta została w tej sytuacji dotychczasowa przyjmująca Malwina Smarzek. W porównaniu ze składem z tegorocznej edycji World Grand Prix w drużynie brakuje też Klaudii Alagierskiej i Małgorzaty Jasek, pojawiły się za to Maja Tokarska, Natalia Murek i Julia Twardowska.

W piątek nasze siatkarki zmierzą się z Holenderkami w Amsterdamie, a następnego dnia w Rotterdamie. W niedzielę wrócą do kraju i w Legionowie dokończą przygotowania do mistrzostw Europy. Wylot do Baku zaplanowany jest na środę. W fazie grupowej czempionatu Biało-Czerwone zmierzą się z Niemkami, Węgierkami i Azerkami.

Kadra Polski na sparingi z Holandią:
Przyjmujące: Roksana Brzóska, Martyna Grajber, Natalia Murek, Patrycja Polak, Julia Twardowska
Atakujące: Monika Bociek, Malwina Smarzek
Środkowe: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Agnieszka Kąkolewska, Maja Tokarska
Rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz, Joanna Wołosz
Libero: Aleksandra Krzos, Agata Witkowska

CHCESZ ZAROBIĆ? MAMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ!
ZAGRAJ RAZEM Z NAMI!

Wojciech Nowakowski2412 Posts

Współzałożyciel portalu igrzyska24.pl. Ekspert w sprawach pięcioboju nowoczesnego, curlingu, hokeja na trawie i piłki wodnej. Poliglota - biegle włada językiem angielskim, niemieckim i węgierskim.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password