Siatkówka – Memoriał Wagnera: Poznaliśmy szczegółowy terminarz!

Wiemy już, co czeka nas na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, który pomiędzy 11 a 13 sierpnia rozegrany zostanie w krakowskiej Tauron Arenie. Czekają nas niezapomniane siatkarskie emocje i wiele niespodzianek!

„Kraków to magiczne miasto, a TAURON Arena zasługuje na najlepsze wydarzenia sportowe. Przed nami najsilniej obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w historii. Mistrzowie Świata – Polacy oraz Kanada, Francja i Rosja – czyli finaliści tegorocznej Ligi Światowej. Będzie to ostatni sprawdzian przed EUROVOLLEY POLAND 2017 dla Francuzów, Rosjan i Biało-czerwonych. Szkoleniowcem Kanady jest natomiast Mistrz Świata z reprezentacją Polski – Stephane Antiga, co też będzie wielką atrakcją dla kibiców” – stwierdził podczas dzisiejszej konferencji prasowej Jerzy Mróz, Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Nie da się zaprzeczyć – w tak doborowym gronie, emocje mamy niemal gwarantowane. Dziś poznaliśmy już także pełen terminarz zawodów. Na inaugurację, w piątek 11 sierpnia o godzinie 17:30 Kanada zmierzy się z Rosją. O godzinie 20:00 rozpocznie się natomiast pojedynek Polaków z Francuzami. W kolejnych dniach natomiast mecze rozpoczynać się będą o 15:00 i 18:00.

Oprócz emocji związanych z siatkówką, organizatorzy zapewnią zgromadzonym w Tauron Arenie kibicom moc innych wrażeń. Póki co wiemy już, że podczas turnieju zaprezentowane zostaną najbardziej ekskluzywne sportowe auta, jakie można spotkać na naszych drogach.

Zapowiedziane zostały również inne atrakcje, których szczegóły ujawnione mają zostać w najbliższym czasie. Już teraz stwierdzić możemy jedno – z pewnością warto będzie być w Krakowie w połowie sierpnia. My serdecznie zapraszamy!

Terminarz XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password