Siatkówka plażowa: Serb nowym trenerem polskich siatkarek

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

Srdjan Veckov został wybrany nowym szkoleniowcem reprezentacji kobiet w siatkówce plażowej. Serb pracę z naszymi parami rozpocznie 14 listopada.

Jak poinformował w wydanym komunikacie Polski Związek Piłki Siatkowej, wybór 36-letniego Veckova został dokonany po konsultacjach z czołowymi polskimi siatkarkami plażowymi.

Serb pracę w roli szkoleniowca rozpoczął piętnaście lat temu od pracy z młodzieżowymi reprezentacjami w siatkówce halowej. Następnie pracował m.in. w Libanie i Iranie z zespołami ligowymi. W ostatnim czasie trenował siatkarki plażowe reprezentacji Niemiec.

Srdjan Veckoc pracę z polskimi parami rozpocznie już 14 listopada. Umowa została podpisana na cztery lata. Przypomnijmy, że Serb zastąpi dotychczasowego trenera, Łukasza Fijałka, zwolnionego po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

Źródło: PZPS

Mateusz Górecki2025 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password